Witaj!

[Asystent] Utworzenie Rangi
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#1
Nie wiem, czy się to komuś spodoba, ale jeżeli nie - uszanuję to. Wpadłem na taką myśl, aby utworzyć taką rangę jak Asystent. Mianowicie chodzi o to, aby osoba, która stara się dostać się do administracji zostawała Asystentem i pomagać w pracy innym adminom, oczywiście za ich prośbą. Pod koniec kadencji Asystenta administratorzy ocenialiby: jak bardzo by się przydał, nad czym powinien popracować i podjęliby decyzję, czy wylatuje, awansuje na wyższą rangę, czy nadal zostaje Asystentem. Ranga służyłaby głównie do tego, aby udowodnić administratorom, że ktoś nadaje się do dojście do ekipy.
Oczywiście potrzebne by były też jakieś permisje; np. kick, ban itd.

Proszę o uzasadnione odpowiedzi, bo NIE moze powiedzieć każdy.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#2
Ale swego rodzaju ''Asystentem'' jest kid mod, oni często są na serwie, także bez sensu kolejną range tworzyć.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#3
^Zgadzam się z przedmówcą.
Taka ranga nic nie wnosi. Do takiej rangi zgłaszały by się pewnie dzieci (czyt. nie ogarnięci ludzie) i by nadużywali.
KidMod jest swego rodzaju okresem próbnym. Niektórzy mogą się też wykazać w randze "Weryfikator Podań".
Aby dostać się do administracji trzeba mieć znajomości to prawda, lecz można jakoś zabłysnąć i pokazać na co kogoś stać.
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#4
Nie!
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#5
Nie.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
Nawet jakby to przeszło to zastanów się chwilę kto oprócz ciebie by chciał pomagać Żmii. Bycie jej synem mnie przerosło a co dopiero asystentem Confused
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#7
Jak znam życie jeśli ktoś pisze takie oto propozycje bo chce na tym zyskać. Ah ten swiat jest tak piekny. Nienawisc, wojny, walka o wladze, chciwosc, czy da sie tego nie kochac?
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#8
krzychu lepiej poproś o stworzenie rangi 'krzychu' bo na inną się nie dostaniesz
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#9
Juminako napisał(a): (27.11.2015 00:08)krzychu lepiej poproś o stworzenie rangi 'krzychu' bo na inną się nie dostaniesz

@Juminako mozd ci sie wydajd, zd ja chce miec jakakolwiek rannge i byc wazniejszym od graczy. Wcale tak nue jest. Ja chce tylko w jakis sposib pomoc serwerowi; zbudowac cos, sprawdzic. Jako gracz nie moge za bardzo pomagac serwerowi. Zrozumcie mnie, ze ja nie chce byc od kogos wazbiejszy, tylko jakos sie przylozyc do serwera. Zostac jakims serwerowym pomocnikiem...
(Sorry za orto, tak jest jak sie pisze na telefonie)
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#10
Ale pomagać można również z poziomu zwykłego gracza... w wielu przypadkach wcale nie jest potrzebna ranga. Ja pomagam właśnie w ten sposób...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.