Zaakceptowane Podanie na Ucznia
BE_pawer
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 5
Lis 2015
7
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Stiwen Werner; 11 lat
Status krwi: 50%
Miejsce urodzenia: Anglia ; Londyn ; Szpital Św. Mangi ; 10 6 2033 rok
Cechy charakteru: Stiwen Werner jest raczej osobą odważną, lubi ryzyko chociaż niestety jest osobą dość często popadającą w kłopoty,a przy odrabianiu lekcji leniwą. Nie lubi aroganctwa wręcz go nie cierpi. Lecz na samych lekcjach woli słuchaci.

Jest arogancki ja mówi sie o jego rodzinie bo niecierpi drwin. Jest przyjacielski i lubi czytaci jego słabosicią jest qłidicz kiedy o nim mysil staje sie marzycielsi i nie słucha nikogo

Wygląd postaci: Jest wysoki jak na swój wiek ma trochę piegów, oczy ma koloru niebieskiego. Włosy ma krótkie i czarne jak smoła. Lubi chodzić w niebieskim swetrze z zielonymi spodniami. Waży około 31kg. Ma krótką szyje.
Historia postaci: Historia Stiwena Wernera zaczyna się 10 czerwca 2033 roku w szpitalu św. Manga o godzinie 12:13 wtedy oto mama Stiwena poczęła go. Wychowywali go rodzice Mama Adela Werner mugolka pracująca jako ginekolog oraz ojciec Jon Werner czarodzieja pochodzenia mugolskiego. Wiec około 6 lat później mały Stiw bawiąc się zabawką koło poręczy schodów w jego domu na ulicy sutch st. upuścił zabawkę i poślizgnął się , wypadł przez poręcz i nagle dziwnym sposobem unosił się 0,5 metra nad podłogom tatuś ucieszony tym faktem od razu zaprosił przyjacielu z Hogwartu. Balowali do rana. W 11 urodziny gdy wniesiono tort wylondowała na nim sowa trzymająca list. Dnia 25 sierpnia tata pojechał ze mną na ulice pokontna kupiłem tam książki i rzeczy napisane w lisicie nr 2.
Gdy dojechaliśmy pociągiem do hogwartu popłynelisimy łodziemi na przystani.
Ceremonia przydziału dosić się dłurzyła ale kiedy tiara osiadła na Stiwena głowie wykrzyczała ... .

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z youtube
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Sk[font=Times New Roman]ł[/font]adaj[font=Times New Roman]ą[/font]c podanie, akceptuj[font=Times New Roman]ę [/font]regulaminy serwera Hapel.pl i zobowi[font=Times New Roman]ą[/font]zuje si[font=Times New Roman]ę [/font]do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Wstrzymane
Rozpisz bardziej cechy charakteru.


Zaakceptowane.
Zgłoś się po rangę na /helpop.

[Obrazek: 58FGqR8.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.