Zaakceptowane Podanie na ucznia
Hugo
Czarodziej
Posty: 7
Tematy: 3
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Tony James
Miejsce urodzenia: Crayford
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Tony jest miły, inteligentny, odważny, towarzyski, cierpliwy. Ma wielu przyjaciół. Z łatwością zawiera nowe przyjaźnie. Jego wyobraźnia jest bardzo bujna. Zawsze każdemu pomaga. Jego wadą jest gadatliwość. Zdarza mu się, że nie może utrzymać języka za zębami.
Wygląd postaci: Jego włosy są koloru blond. Jest szczupłym chłopakiem i ma niecałe 150 wzrostu. Jego oczy są niebieskie. Zazwyczaj nosi spodnie i koszulkę. Bardzo lubi uprawiać różne sporty, więc jest nawet dobrze zbudowany jak na swój wiek.
Historia postaci: Tony urodził się w  mieście o nazwie Crayford - w Wielkiej Brytanii. Jego rodzina nie jest bogata, ale też nie jest biedna. Tylko jeden z rodziców Tony'ego jest czarodziejem. Jest nim jego ojciec Edward James, który jest potężnym czarodziejem. Matka - Wilma James - nie chciała, aby jej syn dowiedział się, że posiada magiczne moce. Chłopiec, gdy miał siedem lat odkrył swoje magiczne moce. Podczas, gdy bawił się ze swoim starszym o rok bratem - Nick James - przez przypadek wypowiedział zaklęcie i zamienił swojego brata w kamień. Po tym wydarzeniu Edward wytłumaczyli mu kim naprawdę jest. Od tamtego czasu Tony często rozmawiał ze swoim ojcem o magii i o tym, jak to jest w Hogwarcie. Kilka lat później chłopak obchodził swoje jedenaste urodziny. Był to dla niego wielki dzień. Na jego przyjęcie urodzinowe przybyła prawie cała jego rodzina. Podczas gdy Tony miał zdmuchnąć świeczki, do jego domu wleciała przez okno sowa. Trzymała w swoim dziobie jakąś kopertę. Był to list z Hogwartu...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się poprzez pewne forum (nie podam nazwy, aby nie reklamować).

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem, czytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane!
Zgłoś się po rangę na /helpop na serwerze

[img] https://i.imgur.com/58FGqR8.png[/img]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.