Witaj!

Zaakceptowane Podanie
Sivir
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Sivir Dugh
Miejsce urodzenia: Węgry Budapeszt  05.07.2033
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jestem bardzo miłą , lecz szaloną osobą.. Nienawidzę gdy ktoś mną rządzi.. Osoby która chcą się mi stawić od razu odchodzą z spuszczoną głową.. Nigdy nikt nie mógł skrzywdzić moich przyjaciół , dlatego że zawsze bronię swojego.. Z pozoru ludzie się mnie boją , lecz w środku jestem bardzo delikatną i wrażliwą osobą..Zawsze miałam słabość do latania na miotle.. Gdy moi rodzice żyli uczyli mnie na niej latać.. Lecz gdy ich zabrakło rzuciłam latanie.. Jestem bardzo pilną uczennicą , kocham naukę .. Odziedziczyłam to po mojej babci  Kiri.. Pomimo mojej odwagi czasem zdaje się że jestem bezsilna.. I tak jest, jestem odważna lecz do granicy .. Boję się paru rzeczy.. Między innymi ciemności , i demonów.. Ludzie biorą mnie za osobę która lubi się kłócić.. Lecz to jest całkowitą nie prawdą.. Bardzo trudno jest mi się przełamać do kłótni lecz jednak to robię broniąc bliskie mi osoby..    


Wygląd postaci: Śliczne blond włosy , obtulone wiankiem z najpiękniejszymi kwiatami świata. Jasno niebieskie oczy mieniące się ..  Niebieski sweterek z jasno brązowymi paskami w boku zostawione miejsce na znak uznanego domu   ..  Wzrost : 1.49..  


Historia postaci:  Przez przyjściem do Hogwartu mieszkałam w stolicy Węgier .. Lecz pewnego dnia stało się coś czego nikt się nie spodziewał.. Gdy jechaliśmy do sklepu , na zakręcie niespodziewanie wyjechała ciężarówka , moi rodzice nie zdążyli wyhamować .. Zginęli na miejscu osieracając mnie.. Ja byłam w tedy mała nie rozumiałam pewnych rzeczy.. Nie rozumiałam jak to mogło się stać.. Lecz po tym solidnym ciosie stałam się jeszcze silniejsza niż do momentu śmierci mych rodziców..  Przyjęła  mnie ciocia z którą zawsze miałam dobre kontakty.. Gdy ciocia myślała że śpię usłyszałam rozmowę o Hogwarcie .. Nigdy nikt mi nie mówił że mam nad przyrodzoną moc.. Lecz własnie tak się dowiedziałam.. Nikomu o tym nie mówiłam .. Nawet swoim przyjaciołom których miałam setki.. Z przyjaciółmi nigdy isę nie kłóciłam , lecz z charakteru  jestem bardzo uparta .. Co w tym dziwne nie lubię się kłócić.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kanału na YouTube Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#2
WSTRZYMANE

Aby mieć status 100% czystości krwi, podanie musi być naprawdę perfekcyjne. Obecne podanie to maksymalnie 75% czystości krwi.

CZAS NA POPRAWĘ 2 DNI

o poprawie proszę mnie informować pisząc odpowiedź do tematu o treści poprawione, każde napisanie do mnie na PW w tym celu będzie ignorowane.
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#3
**Gdy Sivir Dugh usiadła na krzesełku a na jej głowie umieszczono Tiarę, cała sala zamarła chcąc usłyszeć gdzie trafi ich nowa koleżanka.Tiara chwilę się zastanawiała,dogłębnie badając umysł dziewczyny po krótkiej chwili jakby się uśmiechając wykrzyknęła** Hufflepuff!


[/i]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.