Skarga na graczy DarkNight i Krucyfiks
Malutki
Azkaban
Posty: 6
Tematy: 2
Lis 2015

#1
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Nick oskarżającego:Malutki[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Nick oskarżonegoBig GrinarkNight Krucyfiks[/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Powód:Męczenie początkujących graczy[/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Dowody (Wymagane Screenshoty)Tonguerzechadzałem się po Hogwarcie, gdy jak widać na screenach  zostałem zaatakowany bez powodu zaklęciem Upiorogacka. Wkurzyłem się i również rzuciłem zaklęciami i wtedy gracze DarkNight z Krucyfiksem (doświadczeni gracze) obrali sobie mnie za ofiarę.
Jak widać chciałem rzucić jakieś zaklęcia, aby się od nich oddalić czyli na bardzo szybko szukałem Carpe retractum i spongify i rzuciłem spongify wskakując na jakiś posąg. Wymyślili sobie, że skoro powiedziałem, że pójdzie report za rzucanie zaklęć ooc to poznęcają się w IC. Jedyną rzeczą jaką po prostu chciałem zrobić to oddalić się od nich, ale nie pozwalali mi rzucając ciągle Drętwotę i idąc tym śladem reportowowali mnie za "ucieczkę z akcji ic". Jak w końcu się zatrzymałem, by rozgerać akcję i napisać, że "nie mam czasu i odchodzę" ponownie oberwałem drętwotą. Następnie wylogowałem się i na tym zakończyło się całe zdarzenie. Poniżej załączam screeny.
http://i66.tinypic.com/2ryk1w7.png
[/font]
http://i63.tinypic.com/2la8z9g.png
http://i68.tinypic.com/2mzwd36.jpg
http://i68.tinypic.com/33wsb68.png
http://i64.tinypic.com/5fqj9u.jpg
Proponowana kara:Nie wiem co zaproponować, ale skoro IC może służyć jako zemsta i męczenie to tracę wiarę w Role Play. Nie wiem, może zakaz rozgrywania akcji, lub rzucania zaklęć; cokolwiek.
DarkNight
Azkaban
Posty: 20
Tematy: 5
Sie 2015
Slytherin

#2
Nie znęcaliśmy się na tobie.Po 1 Krucyfiks zadał ci pytanie dlaczego tam byłeś a ty sobie poszedłeś jakby nie było pytania czyli ucieczka z akcji ic.Po 2 gdy zadaliśmy 2 pytanie odpowiedział tylko (chyba) dajcie mi spokój i sobie też poszedł.Gdy 3 raz spróbowaliśmy nawet się nie zatrzymał gdy go wołaliśmy i gdy Krucyfkis zadał mu po raz kolejny to samo pytanie to cały czas uciekałeś a pod koniec wylogowałeś się.
Malutki
Azkaban
Posty: 6
Tematy: 2
Lis 2015

#3
Moim zdaniem screeny mówią same za siebie. Zamieściłem wszystko od samego początku do końca, aby nie było, że pominąłem jakiś istotny fakt, który z mojej strony bardzo was "skrzywdził". Jeśli w taki sposób zadajecie wszystkim pytania to jesteście bardzo dziwnymi ludźmi... Sam zresztą przyznałeś, że zatrzymywaliście mnie na siłę. Spowodowane było to tylko i wyłącznie zajściem, które miało na początku, bo oddałem za rzucone we mnie zaklęciem. Przecież nie wolno się sprzeciwiać komuś kto ma już staż w grze, czyż nie?
DarkNight
Azkaban
Posty: 20
Tematy: 5
Sie 2015
Slytherin

#4
Zadaliśmy ci pytanie a ty niereagowałeś,i sobie po prostu odchodziłeś od nas lub uciekałeś.
Polwert
Azkaban
Posty: 649
Tematy: 104
Gru 2014
Slytherin

#5
Jeśli nielubiany/obcy kolega zada Ci jakieś pytanie, albo powie Tobie cokolwiek to nie musisz mu odpowiadać. To, że odszedł nie pisząc akcji *odchodzi ignorując uczniów*, to nie oznacza, że uciekł z akcji RP, co innego gdybyście napisali akcję w której np. próbowalibyście go unieruchomić, ale to była zwykła rozmowa, więc jego postać najzwyczajniej w świecie was olała.

Druga sprawa, zaklęcia OOC nie są równe zaklęciom IC, jeśli nie są podparte odpowiednią akcją. Innymi słowy samo użycie zaklęcia OOC, bez wcześniejszej akcji IC nie wypływa na rozgrywkę. Gdybyście odegrali rzucanie drętwoty, a potem użyli zaklęcia OOC dla nadania efekty wizualnego, miałoby to prawo bytu.

Podsumowując, Krucyfiks i DarkNight przejdą obowiązkowe szkolenie z zakresu elementarnych podstaw prowadzenia gry IC - co do terminu, uzgodnię to z nimi indywidualnie. Sprawę uważam za zakończoną; jeśli któraś ze stron nie zgadza się co do werdyktu - chętnie przyjmę konstruktywną wypowiedź (pw).Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.