Zaakceptowane Podanie na ucznia
bocian
Azkaban
Posty: 2
Tematy: 2
Lis 2015

#1
Imię i nazwisko: Michael Brown
Miejsce urodzenia: Manchester, Anglia
Status krwi: 100%
Cechy charakteru:jest chytry, cwany, zapominalski oraz inteligentny. Ma zdolności przywódcze, jest dowcipnisiem. Nie lubi kontaktów z ludźmi , interesuje się magią oraz historią
Wygląd postaci: ma jasne , prawie białe włosy, bardzo jasną cerę, lubi nosić wyprasowane, czyste koszule, ciemne spodnie, i kapelusze. Jego charakterystyczną cechą jest blizna pod lewym okiem. jest wysoki, szczupły.
Historia postaci: Michael urodził się w bogatej rodzinie na przedmieściach Manchesteru. mieli swojego własnego skrzata domowego. Przeczytał serie ksiąg "Harry Potter", zawsze chciał być taki zam ja Draco Malfoy. Chciał trafić do Slytherinu.
Nie miał wielu przyjaciół i był raczej zamknięty w sobie. Lubił czytać książki o historii magii. W dniu jego jedenastych urodzin dostał zaproszenie do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Mimo że domyślał się że dostanie ten list, był bardzo zadowolony. następnego dnia na ulicy pokątnej kupił rożdżkę u ollivandera, pióra i zwoje pergaminu, oraz inne wymagane przedmioty. Z dworca King's Cross odjechał ekspresem do Hogwartu.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od gracza ermajcher

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? ależ oczywiście że tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Krew zmniejszam do 50%. No a co do Historii mam poważną zagwozdkę, bo niby Potter i reszta ferajny żyła, ale nikt oficjalnie nie powiedział że stworzyli swoje biografie z historiami. Z racji na to że na spawnie są ich woskowe figury, opowiadające historie jestem jednak w stanie cie przepuścić dalej. Akcept, Slytherin. Życzę Miłej Gry
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.