Zaakceptowane Podanie na ucznia.
PoweredPL
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2015

#1
Imię i nazwisko: Jake Summerset
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Mateusza w Bostonie
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Jake to miły i ciepły, ale nieco wstydliwy chłopak. Choć nie ma zbyt dużo przyjaciół zawsze może komuś powiedzieć coś dobrego. Jest pomocny, nigdy nie odmuwi pomocy, jeśli ktoś jej potrzebuje. Z odwagą u niego krucho. Stara się wychodzić na przód, czasem nawet udaje mu się na coś zdobyć, z wiekiem jednak napewno nabieże tej cechy. Uwielbia fasolki wszystkich smaków, żaby czekoladowe, a przede wszystkim piwo kremowe. Kiedy nasteje noc często stara się wymknąć, nie zależnie od tego gdzie jest, aby przejść się po wielkich, pustych łąkach w świetle księżyca. Nie lubi tłumu, jest trochę (chociaż już coraz mniej) zamknięty w sobie i woli spędzać czas z dala od wielkich imprez. Nauka to jego specjalność, może nie koniecznie jakaś pamięciowa, ale zaklęcia - to studiował by cały czas, uwielbia używać i uczyć się ich, czasem sam nie dowieża, że udało mu się trafić do szkoły czarodziejów. Zależy mu na nauce i nie lubi wyjeżdżać do domu na wakacje. Nie to że nie lubi spędzać czasu z rodziną, bo swoją drogą ta jest w jego przypadku dobra, ale rodzice często przyjeżdżają do szkoły, aby się z nim spotkać, a kiedy tęskni, rozmawiają ze sobą przez telefon. Uwielbia kolor karmelowo - złoty, ważki, chomiki, sowy i zaklęcia. Jego mażeniem był Gryffindor, ale to mniejsza. Nigdy, ale to nigdy nie chciał trafić do Slytherinu. Panicznie boi się pająków i węży, bardzo lubi gryfy, hipogryfy i smoki
Wygląd postaci: Jake ma kręcone włosy koloru brązowego, na końcówkach i przy cebulkach są złoto - żółte. Cerę ma normalną, jak na 12 - latka, jest szczupły ale nie ma niedowagi i z siłą u niego w porządku. Nie ma szczególnych cech specjalnych, oprócz małej, czarnej blizny na lewej stronie klatki piersiowej, nie jest szkodliwa, to tylko przebarwienie skóry na skutek stresu. Jake jest mańkutem, bardzo nie lubi tego określenia, i woli kiedy nazwie się go po prostu leworęcznym. Oczy ma dżunglowo - zielone, bez dodatkowych kolorów. Zazwyczaj nosi zwykłe trampki , na swoim szkolnym stroju, lób na jego zwykłym ubraniu - koszulką, na która jest nałożona bluza dresowa, czasem ustępująca miejscę koszuli moro z długimi rękawami. Czasem zakłada buty sportowe, i dresowe, lub jeansowe spodnie.
Historia postaci: Życie Jake'a wyglądało normalnie przed jego nauką. Matka i ojciec byli czarodziejami, oboje mądrzy, dobrze go wychowywali. Nie chcieli się już mieszać w magję. Dość że czasem pomagali sobie - na przykład przy przenoszeniu czegoś ciężkiego, czy w przygotowywaniu obiadu, prania, przy zmywaniu, czy każdej innej zwyczajnej czynności, nie chcieli jednak aby rozleniwili się przez magię, więc po jednym tygodniu "pomocy magicznej", Drógi był tygodniem "siły fizycznej". Jake ma też brata, bardzo małego, jego rodzice są nim zajęci lecz mimo to bardzo kochają oboje dzieci. W jego życiu przed Hogwartem nie wydażyło się nic nadzwyczajnego - no, chyba że wziąść pod uwagę złamaną nogę w 8 roku życia, złamaną rękę w wieku 9 lat, wpadnięcie w ognisko (nie pytaj.) w minione wakacje, po którym ma bliznę (prawie nie widoczną) na prawej ręce, czy wycinanie migdałków 6 - latkowi. Ogułem życie przed nauką Jake'a było całkiem normalne, a jego rodzina jest szczęśliwa i pełna.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przyjaciel ze szkoły polecił mi serwer, jestem dobry w rp więc przekonałem się.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#2
**Gdy Jake Summerset usiadł na krzesełku a na jego głowie umieszczono Tiarę, cała sala zamarła chcąc usłyszeć gdzie trafi ich nowy kolega.Tiara chwilę się zastanawiała,dogłębnie badając umysł chłopaka, po krótkiej chwili jakby się uśmiechając wykrzyknęła** Ravenclaw!!

[Obrazek: ravenclaw.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.