Zaakceptowane Podanie na ucznia
Looni
Azkaban
Posty: 5
Tematy: 3
Gru 2015

#1
Imię i nazwisko: Will Tantey
Miejsce urodzenia: Walia- przedmieścia Cardiff
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!]  Will jest bardzo ciekawą osobowością. Jest bardzo sprytny i inteligenty, ale jest okropnie leniwy. Nawet jeśli coś chce zrobić, to prawdopodobnie skończy się jedynie na dobrych chęciach. Jest niezmiernie gadatliwy, co potrafi być niezwykle irytujące. No, ale każdy ma też swoje wady. Jest koleżeński i zabawny. Will jest niezwykle ciekawski, i waleczny, a do rozwiązań zawsze dochodzi sprytem a nie siłą. Jak każdy Will ma swoje wady i zalety.
Historia postaci: Will urodził się w szpitalu na przedmieściach Cardiff w Walii. Miał dwojga starszego rodzeństwa: brata i siostrę. Od początku życia był wychowywany przez rodziców na czarodzieja. Miał bardzo kochającą rodzinę, a jego życie było beztroskie. Chodził do dobrej i ambitnej mugolskiej szkoły. Uczył się nieźle i  miał względnie dobre oceny, jednak jego rodzice uważali inaczej. Miał wielu kolegów. W jego jedenaste urodziny przyszedł długo oczekiwany list, który opisał jego przyjęcie do Hogwartu. Dwa tygodnie przed rozpoczęciem pierwszego roku nauki w czarodziejskiej szkole Will wyjechał wraz z rodzicami do Londynu, gdzie zamieszkali chwilowo z zaprzyjaźnioną rodziną. Na ulicy Pokątnej Will wraz z rodzicami kupili różdżkę, szaty, książki, sowę i kociołek. Will był wniebowzięty. Dwa tygodnie później chłopiec wraz z rodzicami poszedł na peron 9 i 3/4 gdzie pożegnał się z rodzicami i pojechał do Hogwartu, gdzie czekają go nowe przygody.
Wygląd: Will jest chłopcem o średnim wzroście, ma typową dla rodowitego Walijczyka jasną karnację. Ma ciemne, średniej długości włosy, które często bywają rozczochrane i siwe oczy. Nosi ciemne ubrania, najlepiej czuje się w jeansach, t-shircie i bluzie. Ma on niestety ogromne ilości pryszczów. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od kolegi o nicku MateVu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#2
Przykro mi ale Twoje podanie zostaje WSTRZYMANE

Powód:
> Brak statusu krwi.
> W cechach charakteru piszesz,że oceny nie pokazywały jego ambicji bo był leniwy,natomiast w Historii,że miał dobre oceny.
> Nie możesz już teraz wiedzieć jaką różdżkę zakupiłeś, losuje to się ooc na serwerze.
>Wygląd powinieneś troszeczkę rozbudować, dodaj więcej szczegółów,


Wskazówki:
1. Rozbuduj opis charakteru, uwzględnij stosunek postaci do otaczającego świata, do przypadkowych osób, wymień więcej cech, staraj się budować pełne zdania.

2. Przyłóż większą wagę do wyglądu, jest to druga najważniejsza sprawa w podaniu, opisz kolor włosów,skóry oczu,wygląd twarzy, może jakieś znaki szczególne? Opisz jak Twoja postać się ubiera.

3. Historia Twojej postaci powinna opowiadać krótką historię z życia Twojej postaci przed otrzymaniem listu, warto też opisać sytuacje kiedy owy list dostał się w ręce Twojej postaci.

Pomocne Linki:
Czas na poprawę 2 dni. Poinformuj mnie o tym pisząc odpowiedź w tym poście.

PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ PRYWATNEJ WIADOMOŚCI
Looni
Azkaban
Posty: 5
Tematy: 3
Gru 2015

#3
Napisałem nowe podanie.

Poprawiłem podanie.
Looni
Azkaban
Posty: 5
Tematy: 3
Gru 2015

#4
Poprawiłem podanie na ucznia
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#5
Jako iż TurnDownForWhat nie jest aktywny, ocenię podanie.

Usuwam zbędny, pusty wzór.

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.