Zaakceptowane Podanie, na ucznia
SharkersPLx
Czarodziej
Posty: 6
Tematy: 2
Gru 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Sebastian Simmons
Miejsce urodzenia: Willingham, Anglia
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Sebastian to postać bardzo pomocna, bardzo lubi poznawać nowych przyjaciół. Urodził się w niewielkim mieście w Anglii, niestety młody Sebastian , przez całe swoje życie nie miał ojca, zginął 6 miesięcy przed jego urodzeniem, lecz jego matka, bardzo go wspierała , zawsze próbowała go zrozumieć , jest bardzo pogodnym chłopakiem, lecz czasem zamkniętym w sobie. Bardzo dużo myśli , np , jak zostawić po sobie ślad?, często zadaję sobie pytanie, jak jego ojciec zginał , jego matka zawsze mu opowiada, (Twojego ojca nie było często, zawsze coś miał na głowie, ale kiedy zaszłam w ciąży bardzo się ucieszył, po 4 miesiącach , wyjechał , powiedział mi ze to bardzo ważne, nawet nie wiedziałam gdzie. i po miesiącu dostałam wiadomość, nie wiem od kogo, pisało tam, ze twój tata zginał w wypadku, nic więcej nie wiem, tylko ze twój tata naprawdę cię kochał.) i zawsze własnie się zastanawia, co naprawdę stało. Przejdźmy bardziej do cech , Kreatywny, wesoły(czasem smutny) , łatwo się nie poddaję, często trenuję , bardzo interesuję się magią, praktycznie niczego się nie boi, jedynie straszliwy lęk wysokości , bardzo czuły, bardzo dobrze się uczy, jest cierpliwy, moze być także bardzo agresywny , zły . Pewnego dnia , przyszedł list do Sebastiana, Sebastian bardzo się zdziwił , był on z Hogwartu, zaproszenie do szkoły czarodziejów...

Nie wiem co do mojej postaci pasuję, więc wybór oczywiście dla was. 


Wygląd postaci: Kręcone włosy, chudy lekko umięśniony, dosyć maly jak na swój wiek, duza blizna na plecach od urodzenia, brązowe oczy, czarna bluza z kapturem, spodnie sportowe adidasa, wlosy postawione na żelu.


Historia postaci: Jak już pisane w cechach, niezle, dużo myśli o ojcu, ale jego życię jakoś przebiega, dostaję jedzenie , często podróżuje, mało kolegów, chodzi do szkoły Willingham Primary School. Często smutny, ale także wesoły. Jego początkowe dni w szkole były dla Sebastiana trudne , nie potrafił znalesc sobię przyjaciol , probował ale nigy mu sie to nie udawalo, pierwszy jego prawdziwy kolega, był Arthur , osobą która była nie lubiana , lecz Sebastian zaprzyjaznił się z Arthurem , mieli ze sobą wiele wspólnego, interesowali się przeważnie magią, zostali wysmiani w szkole, kiedy mieli przedstawić swój projekt, i to wlaśnie było o tym ze istnieją czarodzieje, nie przejmowali sie tym, interesowało ich tylko ich zdanie, i byli zadowoleni z projektu,  i pewnego dnia w 11 urodziny Sebastiana , przeszedł list, list był od Hogwartu , kiedy przeczytał, Był dla niego szok , bardzo się ucieszył.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: TurnDownForWhat, mi pokazał.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
GryffindorSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.