Zaakceptowane Podanie
VeroTM
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Gru 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Victor Meal
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 40%
Cechy charakteru: Moja postać jest skromnym małym 11 letnim chłopcem. W Londynie głównie pomaga tacie w sklepie spożywczym. Jego mama jest czarodziejką, więc ma lekkie doświadczenie w magii. Ogólnie jest miły, spokojny, opanowany. Niewiele rzeczy doprowadza go do szału. Teraz kiedy mieszka w Londynie jest jednym z najspokojniejszych jego mieszkańców. Jeżeli chodzi o reakcje w trudnych sytuacjach, zawsze potrafi pomóc komuś, lub sam rozwiązać konflikt. Jednym słowem jest wrodzonym młodym czarodziejem.
Wygląd postaci: Victor jest przystojnym chłopcem, lecz nigdy nikt nie lubił go ze względu na wygląd, a ze względu na ducha walki. Waży 39kg i ma 156cm wzrostu. Nosi na sobie uszytą przez mamę brązową bluzkę oraz niebieskie spodenki i czarne buciki.
Historia postaci: Jako 8 letni chłopiec chodził do normalnej szkoły w której uczyli go wielu magicznych sztuczek których wraz z wiekiem zapomniał. Rok później pojechał do babci i dziadka (czarodziejów). Pomagali mu opanować magię, tak dobrze jak mogli, jednak chłopiec nie wytrzymywał napięcia które powodowały nieudane sztuczki magiczne i praktycznie cały czas poddawał się po porażce. Jednak w wieku 10 lat postanowił wziąść się w garść i w końcu się nauczyć. Przez ten rok chodził do szkoły magii w której wraz z jego przyjacielem Georgem Stringiem. Przez rok wiele razem przeżyli. Miłością Victora jest Wiktoria w której zakochał się w czasie pobytu w szkole. George pomógł mu ją poderwać i teraz są razem. Victor teraz pożucił edukację w szkole i uczy się magii od mamy. W czasie wolnym spotyka się z Georgiem i Wiktorią oraz pomaga tacie.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem się od kolegi, który poprosił mnie o to abym napisał to podanie, żebyśmy razem grali.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
To tak... Rozpisałeś sie. Błędy są i to od trzeciego podpunktu, gdzie ZWIĘKSZAM KREW do 50%. Tak. Narzucam ci zwiększenie krwi. Później historia odwołuje sie do sztuczek magicznych i szkoły, szkoda tylko że do Hogwartu idzie sie w wieku 11 lat. Uznam to za mugolską szkołe dla Clownów, albo coś innego. Niech strace, Akcept. Ravenclaw
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.