Zaakceptowane Podanie na ucznia
potrion
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Bruce Manson
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50 %
Cechy charakteru: Jest on dobrze wychowanym przez dziadków chłopcem ma opanowane zasady savior vivr'u, przeważają w nim cechy takie jak spokój, stonowanie, opanowanie, jest on także bardzo wytrwały i za każdym razem stara się dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Zawsze zawiesza sobie wysoko poprzeczkę i jest wobec siebie bardzo wymagający jednak potrafi pogodzić się z swoimi porażkami jak i zarówno cieszyć się z swoich sukcesów. Potrafi radzić sobie w opresji, kalkulować oraz analizować bez pochopnych wniosków, dzięki czemu niejednokrotnie wychodzi z trudnych sytuacji obronną ręką. Wobec swoich kolegów jest bardzo pomocny, życzliwy oraz wyrozumiały, można powiedzieć ze jest on idealnym kandydatem na przyjaciela lecz niestety na razie tego nie doświadczył.
Wygląd postaci: Niebieskooki blondyn, krepa postura ciała, wyróżnia sie wzrostem z pośród swoich rówieśników, ma bliznę na twarzy w kształcie litery M. W jego ubiorze przeważa kolor czarny, przeważnie ubrany w płaszcz spodnie i wypolerowanie buty, najczęściej w czarnej koszuli pod krawatem jednak zdarza mu się nosić muszkę. Nosi naszyjnik z zdjęciem swoich dziadków, ma on także bardzo jasną karnacje.
Historia postaci: W małym miasteczku pod Londynem wychowywał się chłopiec. Na imię miał Bruce Manson, jest on niebieskookim blondynem o ostrych rysach twarzy. Posiada także na twarzy niewielką bliznę kształtu litery M, którą został naznaczony przes swoich rodziców. Jako noworodek został przez nich porzucony i wychowywany był przez dziadków. Zycie Mansona było usłane płatami róż ponieważ dziadkowie byli bardzo zamożni i pozwalali małemu chłopcu na wszystkie jego zachcianki. Nadszedł niegdyś dzień w którym zarówno babica i dziadek zgineli w wypadku samochodowym, cały ich majątek przejął właśnie Bruce. Dziadkowie chłopca pozostawili mu także list, w którym to piszą aby po ich śmierci przeznaczył wszystkie oszczędności ich życia na nauke w Hogwarcie. Chłopak pierwszy raz w życiu usłyszał o takiej szkole, postanowił zgłębić swoja wiedzę o tym miejscu i tak się tym zafascynował, że postanowi jak najszybciej dołączyć do grona uczniów. Nie zważając na nic czym prędzej spakował swoje walizki i ruszył w przygodę swojego życia.
 Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Akcept. Gryffindor
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.