Zaakceptowane Podanie
Zollzik
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Sue Black
Miejsce urodzenia:  Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: (UWAGA!]
Bardzo ambitna, nie lubi, gdy ktoś uważa, że inna osoba zrobiła coś lepiej. Uwielbia być najlepsza we wszystkim. Lubi, gdy wszyscy jej słuchają. Jest też bardzo inteligentna. Zawsze potrafi w jakiś sposób wymigać się odpowiedzialności za złe rzeczy. Nie jest wyjątkowo towarzyska. Woli przebywać w gronie zaufanych osób. Jest buntowniczką, co można zobaczyć np. po jej kolorze włosów.
Wygląd postaci: 
Wysoka, bardzo chuda, ale nie anorektyczka, czarne oczy, naturalny kolor włosów, to oczywiście czarny, ale wolała się przefarbować na platynowy-blond Big Grin
Historia postaci:
Wychowana przy Grimmauld Place 12 w rodzinie Black pamięta o czystości krwi. Od wczesnych lat lubiła robić różnym osobą  na złość.
Gdy miała 8 lat zrobiła sobie kolorowe pasemka, co rozgniewało rodziców, ponieważ "To nie kolor naszego rodu". Kiedy to usłyszała zmieniła kolor włosów na platynowy i posiada go dotąd. Rodzice wybaczyli jej, ale nie byli zadowoleni.
Zawsze interesowała ją magia. Czasem (a nawet dość często) była to czarna magia. Uwielbiała też Quidditch'a. Ledwo uczyła się chodzić, a już latała na miotle lepiej niż niejeden dorosły czarodziej. Zawsze marzyła o zostaniu szukającym. Oglądała każde mistrzostwa.
Kiedy dostała list z Hogwartu bardzo się ucieszyła (mimo, że była pewna, iż go dostanie), bo wreszcie miała wyjechać z nudzącego się jej już lekko domu.
Przez większość podróży do nowej szkoły nie rozmawiała za wiele z innymi, ponieważ większość osób w jej przedziale było szlamami lub pół-krwi. Dopiero po pewnym czasie przeszła do innego przedziału, gdzie byli tacy jak ona.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Jako Sue-buntowniczka nie chciałam, lecz zrobiła to, by dostać się do Hogwartu Smile

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.