Zaakceptowane Podanie - adamek0123
adamek0123
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 5
Sty 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Adam Lexi
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: między 25% a 50%

Cechy charakteru:
 Jestem osobą skromną ,miłą ,przyjazną dla otoczenia. Kulturę mam na bardzo wysokim poziomie Dziękuję proszę przepraszam to jego typ przewodni życia. Lubi słuchać radia, muzyki. Silny Mądry.
Wygląd postaci:
Moja postać nosi czerwone okulary ,włosy ma stojące na jeża koloru czarnego. Zazwyczaj chodzi w czarnych dresach i w kolorowych bluzkach na krótki rękaw. Na głowie od urodzenia mam Tatuaż z lwem i wierzą. Nik nie wiedział co to oznacza.
Historia postaci:
Urodziłem się 1 stycznia 2033 roku w szpitalu  Świętego Munga w Londynie. Na samym początku mojego życia nic zwyczajnego się nie działo oprócz chodzenie do szkoły i uczenia się przedmiotów matematyki (której nigdy nie lubiłem) angielskiego itp. Gdy dorastałem zaczęły pojawiać się dziwne rzeczy np na lekcji matematyki dostałem kartkówkę której nie umiałem i nagle pani zaczęła się unosić wyleciała i znalazła się na dachu. Oczywiście że do szkoły został wezwany ksiądz egzorcysta ale on nic nie wykazał. Wiec się wszystko uspokoiło. Na 2 lekcji dokładnie była to lekcja języka angielskiego Pan wziął mnie do odpowiedzi ponieważ zagadałem ze znajomymi. Gdy już szedłem do odpowiedzi pan coś gadał i nagle przestał ponieważ mu się zaszyły usta cała klasa zaczęła się z niego śmiać. Napisał na tablicy żeby wezwano dyrektorkę główną ,lekarza oraz znowu księdza. Gdy dyrektorka już przyszła przestraszyła się i uciekła z krzykiem. Po 10 minutach był na miejscu lekarz i ksiądz. Lekarz stwierdził że usta zostały zaszyte w sposób naturalny ksiądz potwierdził to hipotezę wiec lekarz zabrał Pana nauczyciela na oddział ratunkowy. Gdy zabrano Pana Do klasy wszedła  Pani Wice Dyrektor i zadzwoniła po wszystkich rodziców ponieważ zwalnia nas z dalszych lekcji bo musi to wszystko wyjaśnić. Oczywiście moi rodzice nie mogli przyjechać bo byli zajęci w pracy znaczy mama nie mogła przyjechać bo pracowała w banku a tata był daleko za granicą państwa. Miałem na tyle dobrze że mieszkałem niedaleko dosłownie 5 minut drogi więc pani wice dyrektor poprosiła aby mnie odprowadzono klucze jak zwykle były ukryte w doniczce z kwiatami więc wszedłem do domu. Po 2 godzinach przypomniało mi się że mama kazała mi odebrać pocztę więc tak zrobiłem otworzyłem skrzynkę i jak zwykle były tam listy do rodziców z banku itp.  Obok mnie na płocie pojawiła się sowa która miała coś w pysku nie przyglądałem się dokładnie co to było ale na moje oko był to list . Byłem strasznie ciekawy czy ona nadal tam była więc wyszedłem na dwór i zobaczyłem że ona nadal tam siedzi wiec podszedłem do niej i przeczytałem co jest na kopercie było napisane ,,Do szanownego Pana Adama Lexi". Na samym początku pomyślałem że to nie prawda otworzyłem kopertę i przeczytałem że zostałem przyjęty do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Kiedy mama wróciła do domu  zapytałem się o tą szkołę ona opowiedziała mi to z wiekiem byłem na sercu ponieważ ona też by tak chciała ale nie mogła ponieważ była Mugolką wiec zapytałem:
- Mamo kto to jest Mugol ?
- Mugol jest to osoba która nie posiada zdolności magicznych ?
- Czy ja takie posiadam?
- Skoro dostałeś list to tak?
- czy krew da się określić w %
- Tak , ale wszystkiego dowiesz się w Hogwarcie
- Co to jest Hogwart
- Szkoła  magii i czarodziejstwa [...]
Dalej zadawałem jej pytania a ona mi odpowiedziała na nie nawet powiedziała mi jak mam się tam dostać więc muszę udać się na peron 9 i 3/4. Zapytałem: Jak to? przecież taki peron nie istnieje. Mama odpowiedziała że istnieje tylko trzeba uwierzyć. Ale żeby się tam dostać muszę zrobić zakupu na ulicy Pokątnej aby się tam dostać muszę użyć magicznego proszka Fiuu. Powiedziała również że czekała na tą chwilę.  Taki kominek do przemieszczania się tą linią  mamy na strychu. Wiec udaliśmy się na ulicę pokątną i tak zaczęłaa się moja przygoda z Szkołą magią i czarodziejstwa w Hogwarcie

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Tak naprawdę to nie wiem wpisałem Harry Potter minecraft i wyskoczył mi wasz serwer

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.