Zaakceptowane Podanie na ucznia.
_MuffinXD_
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2015
2
#1
Imię i nazwisko:  Alex Lemairre
Miejsce urodzenia: Paryż <przeprowadził się do Liverpool>
Status krwi:   Niewiadomo
Cechy charakteru: dobry, przyjazny, wrażliwy, uparty, pomocny, leniwy, <tylko czasami!> złośliwy,uwielbia słuchać muzyki, gra również na pianinie, jego ulubiony typ muzyki to pop,country i troche rock.
Wygląd postaci: najszczęściej nosi koszule w kratę <taki mój gust>,nosi trampki, luźniejsze rurki, do czytania używa okularów, ma kilka drobnych  piegów. Ma włosy koloru ciemny brąz podchodzący pod czarny, brązowe oczy, a jego włosy są czesto rozczuchrane, lecz widać ,że dba się o siebie <ma grzywkę>, jest dosyć wysoki jak na swój wiek.
Historia postaci:  Alex urodził się w Paryżu w szpitalu St. Antoine. Jego matka rodziła w zimową grudniową noc.. Niestety mama miała 2 wybory. Urodzić albo umrzeć. Matka Alexa wybrała to pierwsze. Alex nigdy nie poznał matki gdyż  ona umarła podczas porodu. Poznał jedynie ojca ale długo go nie znał.. Gdy miał 2 lata porzucono go pod drzwiami pewnego domu dziecka. Wiadomo jedynie tyle ,że adoptowała go jakaś rodzina lecz okazała się być patologiczna i drugi raz go porzucono...  Bito go, głodzono.. A nawet czasami zamykano na strychu. Wkrótce gdy rodzina przeprowadziła się z chłopcem do Liverpool krótko po tym porzucono go w wieku 4 lat. Gdy był zagłodzony trafił pod drzwi jakiegoś domu dziecka. Gfy zapukał otworzyła mu starsza kobieta ,która wiecznie się uśmiechała. Wcale nie była zdziwiona ,gdy zobaczyła porzucone dziecko ,dlatego ,że ona sama prowadzi dom dziecka.. Gdy w wieku 6 lat bawił się z swoimi "kolegami" <czemu w cudzysłowiu? zachwile się dowiecie> trzej koledzy zaprowadzili go do "skrytki" za szafą. Powiedzieli mu ,że już nigdy nie wyjdzie. Łobuzy nagle zaczęły bić Alexa ,a chłopiec broniąc się przed "kolegami" użył swej magii. Poraził lekkim prądem bachora ,a on zaczął wrzeszczeć. Gdy zdezorientowani chłopcy nie wiedzieli co robić Alex wykorzystał chwile nie uwagi łobuzów i uciekł do opiekunki. Gdy starsza kobiecina dowiedziedziała się o zgrai chłopaków od razu dała im szlaban. W krótce staruszka zabrała za ręke Alexa  i poszła z nim do swojego mieszkanka. Alex zdziwił się ,gdyż myślał ,że magia,czarodzieje są tylko w bajkach.. A jednak! Kobieta opowiedziała mu o hogwarcie,nauczyła go kilka sztuczek ,a jeszcze przed tym wyjawiła mu swój sekret. Była czarownicą.. Kilka lat po tym wspaniałym i za razem szokującym wydarzeniu Alex obchodził swoje 11 urodziny. Po przyjęciu chłopiec poszedł się umyć, a po tym szybko założył piżame i  położył się do łóżka. Nagle zapukało coś do okna. Była to piękna biała sowa która trzymała w swoim dziobie list. Alex otworzył okno ,a sowa dała mu szybko i zwinnie list i odleciała. Młody czarodziej przeczytał list i pobiegł po cichu do swojej "babci" . Dzień po tym wydarzeniu pojechali razem pociągiem do Londynu ,zakwaterowali się w hotelu i poszli razem na pokątną by kupić różne cuda związane z Hogwartem. Tydzień po wybrali się razem na stacje kolejową i weszli razem na peron 9 3/4. Chwile po tym Alex czule się pożegnał ze staruszką i wszedł do Hogwart Express... I tak właśnie zaczyna się długa podróż chłopca po czarodziejskim świecie

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od gracza fabek1234

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: OGMPvHO.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.