Zaakceptowane Podanie na ucznia hogwartu.
YodaMiszcz
Magii jak i Jedi mistrz.
Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2015

#1
Imię i nazwisko: Albus Persival Wulfryk Brian Riggory
Miejsce urodzenia: Londyn-Anglia
Status krwi: 50% czarodziej 
Cechy charakteru: odwazny,wesoly,mily,uczciwy,sprawiedliwy
Wygląd postaci:Albus ma ciemne włosy.Posiada on także niebieskie oczy.Jest wysoki.Często nosi kolorowe koszulki i jeansy.
Historia postaci: Albus urodził się w Londynie,w Angli.Jego ojciec był mugolem a matka czarownicą.Miał dwóch braci,James'a i Michaela.Miał także kuzyna który mieszkał niedaleko nich.Gdy miał urodziny z James'em ponieważ urodzili się razem z Albusem.Własnie w jego ich urodziny urodził się Michael młodszy brat.W wieku 4 lat ujawniły się moje moce.Moce ujawniły się jako latająca woda ponieważ miałem złamaną noge i gdy bardzo powoli szedłem do łazienki spojrzałem do kuchni jak tata myje naczynia a woda wyleciała z kranu i rozlała się na podłodze zmywając mnie do łazienki.Po tym zdarzeniu rodzice powiedzieli mnie i James'owi że jestesmy czarodziejami i że w wieku 11 lat pojedziemy do Hogwartu uczyć się czarować.W wieku 7 lat mama kupiła nam baśnie Barda Beedla i czytała nam zawsze na wieczór na zmiane z tatą.Gdy skończyliśmy 10 lat mieliśmy przyjęcie urodzinowe babci na którym tort rozleciał się w rózne strony i pokój był caly ubrudzony tortem,a to wszystko przez to że ujawniła się po raz drugi moja moc.W 11 urodziny gdy mieliśmy z James'em urodziny przyleciała sowa z listem.Pózniej wszyscy poszliśmy na ulice pokątna gdzie kupilismy wszystkie potrzebne rzeczy.Gdy już wszystko mieliśmy kupione poszliśmy na peron 9 3/4 z kąd pojechalismy z James'em do Hogwartu.Własnie tam zaczęła sie przygoda Albusa.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Od braci którzy są w podaniu i polecili mi ten serwer.(Bracia są w Gryffindorze)

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Uzyskałeś od adminów RP zgodę na metamorfomagię? Jeśli nie napisz do nich a podanie poczeka, lub usuń wzmiankę o tym. Poza tym nie mam do podania większych uwag. Podanie wstrzymane
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Jeśli twoi bracia tutaj grają to pewnie macie wspólny internet a raczej komputer tak więc radzę poszukać wątku do powiązań IP żeby potem nie było przypsu o nielegalne multikonto.

Podanie zaakceptowane

GryffindorSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.