Kyle Stend [Uczeń]
Grajnik8
Azkaban
Posty: 10
Tematy: 4
Gru 2015

#1Imię i nazwisko: Kyle Stend

Data urodzenia: 14 stycznia 2033

Czystość krwi: 50%

Przynależność rasowa lub etniczna: Brytyjczyk

Miejsce urodzenia: Londyn

Aktualne miejsce zamieszkania: Londyn, Hogwart

Obecnie jest na roku: 1 (OOC: 1)

Dom w Hogwarcie: Gryffindor

Zdjęcie/Rysunek postaci:
[Obrazek: oTv6H0m.png]

[mniej więcej]Opis wyglądu postaci:
Piękne włosy. To najbardziej wyróżnia Kyle. Jego włosy są bardzo gęste, ale nie długie. Zazwyczaj ustawia sobie grzywkę na bok, na lewe oko. Są całkowicie ciemne. Najlepiej wyglądają przy blasku księżyca. Jest on dość jasnej karnacji. Jest on lekko umięśniony. Zawdzięcza to ćwiczeniu parkouru. Jego wzrost nie koniecznie odpowiada jego wieku. Jest on dość wysoki, gdyż mierzy on 160cm przy wieku 11 lat. Chłopiec ma duże, zielone oczy. Najczęściej chodzi on w luźnych ubraniach. Takich. by nie krępowały jego ruchów. Bardzo tego nie lubi.  Kolory jego ubrań ograniczają się do odcieni szarości, czerni oraz ciemnej czerwieni. Jego ubiór  niezbyt zmienia się podczas zimna, najczęściej ogranicza się to do założenia szalika. Mimo to rzadko choruje. W Hogwartcie zakłada szatę domu tylko na lekcję. Poza nimi cały czas chodzi w swoich luźnych ubraniach i bluzie z kapturem.

Cechy charakteru postaci:
Kyle już od najmłodszych lat był bardzo śmiałym chłopcem. Lubił żartować i obracać się w grupie. Jednak zawsze musiał się w tej grupie popisywać. Od dawna interesuje się bronią białą i parkourem. Jego zainteresowanie bronią białą odziedziczył po ojcu. Kyle uwielbia biegać. Mimo swojego wieku  ma już pewne doświadczenie w sprawie parkouru. Często się on "wyłącza". Potrafi patrzyć się przed siebie nawet przez kilka godzin bez celu. Kyle prowadzi bardziej nocny tryb życia. W dzień jest wiecznie nie wyspany, za to w nocy pełen energii. Lubi on śpiewać. Ma do tego dobry głos.

Historia:


[Lata dziecięce]

Był to bardzo zimny i wietrzny dzień. To w końcu środek zimy, a dokładnie 14 stycznia. Tego dnia urodził się Kyle. Jego rodzice byli mugolami, prócz swojej matki. Jego matka była czarodziejką, ale ukrywała to. Kyle również nim jest, lecz jeszcze sam tego nie wie. Urodził się i mieszka on w Londynie, stolicy W. Brytanii. Kyle'owi w życiu niczego nie brakowało, ale nie myślcie, że żył on w bogatej rodzinie, co to to nie. Była to zwykła rodzina, nie biedna, nie bogata. Kyle był oczkiem w głowie swoich rodziców, gdyż był on ich pierwszym dzieckiem i póki co jedynym. Gdy Kyle miał 8 lat zobaczył kolekcje noży swojego ojca. Gdy tylko zobaczył te wszystkie bronie od razu poczuł, że to jest to. Nie wiedział dlaczego, ale pokochał noże tak samo jak jego ojciec. Ale to nie jedyna pasja jaką w sobie wykształcił. Gdy Kyle miał 9,5 roku dostał swój pierwszy komputer. Z internetu dowiedział się o parkourze. Te wszystkie tricki i biegi wzbudził w nim zachwyt i uznał, że on też chce tak umieć. Gdy miał około 10 lat ukazała się jego moc magiczna. Rzucał on kamienie do wody. Jeden z kamieni który złapał nagle zaczął zmieniać kolory. Zielony, żółty, niebieski i wrócił do swojego zwykłego szarego koloru. Kyle bardzo się tego wystraszył, ale nic nie powiedział swoim rodzicom. W swoje 11 urodziny dostał on list do Hogwartu. Jego matka udawała zaskoczoną i nadal nie powiedziała, że też jest czarodziejką. Wtedy powiedział on o tamtym wydarzeniu. Gdy ojciec Kyle'a poukładał sobie wszystko w głowie zaprowadził syna do jego pokoju. Tam, gdzie znajduje się jego kolekcja noży. Otworzył on szafkę i podarował Kyle'owi jeden z jego noży. Kyle był tym bardzo zaskoczony. Nigdy nie mógł dotykać kolekcji noży, a teraz dostał jeden z noży na własność. Był bardzo szczęśliwy.

[1/2 klasa]
Gdy Kyle był już w Hogwartcie był bardzo zaskoczony. Nigdy nie widział prawdziwego zamku, a co dopiero zamku będącego szkołą dla czarodziei. Był on bardzo zestresowany, gdy podszedł on do tiary przydziału. Wypowiedziała ono jedno słowo, które na zawsze zmieniło jego życie. Tym słowem było "Gryffindor". W tedy jeszcze nie wiedział, czy to dobrze, czy źle. Potem odprowadzono wszystkich Gryffonów do dormitorium. Następnego dnia zaczęła się jego przygoda w świecie magii. Rodzina:

David Stend - ojciec
Mugol, sprzedawca w sklepie spożywczym

Samantha Stend - matka
Czarodziejka Szlama, bezrobotna

Fiona Stend - babcia od strony ojca
mugol, lekarka


Kenny Stend - dziadek od strony ojca
mugol, na emeryturze

Ellie Finger - babcia pd strony matki
mugol, na emeryturze

Jeffrey Finger - dziadek od strony matki
mugol, nie żyje


Relacje:
***


Ciekawostki:


* Zabrał do Hogwartu nóż, który dostał od ojca

* Jego ulubione zwierze to kot
* Jego ulubiony kolor to czerwony

* Ma polskie korzenie

* W szkole mówili na niego "Żyleta", bo wygląda jak Emo
Tenshi
abominacjaWeryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
555
Slytherin
#2
BJUTIFUUUL Heart
Rayven
Adept MagiiDonator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#3
Tylko cała rodzina mugoli, matka mugolak to skąd te matematyczne wyliczenia na 50 % xD?

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Grajnik8
Azkaban
Posty: 10
Tematy: 4
Gru 2015

#4
Rayven napisał(a): (09.12.2015 21:10)Tylko cała rodzina mugoli, matka mugolak to skąd te matematyczne wyliczenia na 50 % xD?

Kazano mi zmienić w podaniu z mugolaka na 50%, to coś musiałem wymyślić, więc dałem matkę szlame i według haplowego wyliczania to jest 50%, bo matka czarodziejka XD
Rayven
Adept MagiiDonator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#5
Tylko pytanie jak z 0 % (Bo matka szlama) zrobiłeś 50 % xD

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Wiedźma
Czarodziej
Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#6
Co do procentu krwi w podaniu było zaznaczone ze chłopiec myśli że jest 0% stąd też jego postrzeganie to że rodzice 0% a jaka jest rzeczywistość to co innego XD
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Grajnik8
Azkaban
Posty: 10
Tematy: 4
Gru 2015

#7
Według haplowego liczenia % krwi, to jeśli jeden rodzic, nie ważne czy szlama, czy też 50% - syn ma 50%. Gdyby jego matka była z 100% to syn miały 75, ale tak o to chyba 50%. Albo 25%... Jeden hooj.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.