Zaakceptowane Podanie na ucznia - ELECTRO
ELECTRO
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Thomas Fisher
Miejsce urodzenia: Chesterfield
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Thomas jest przyjazny, uczciwy, spokojny, oraz sprawiedliwy. Thomas jest bardzo koleżeński dzieciakiem, potrafi się dogadywać z rówieśnikami jak i z starszymi od niego kolegami. Młodzieniec ma swój honor-wie co to wierność, sprawiedliwość czy uczciwość. Młody Fisher potrafi zachować cierpliwość i spokój, przez co trudniej go wyprowadzić z równowagi i przez co mało się stresuje.

 Wygląd postaci:  Thomas jest szczupłym chłopcem o średnim wzroście, jak na swój wiek. Dzieciak ma proste, krótkie i kasztanowe włosy, z zaczesem grzywki na lewo. Ma wyraziste duże zielone oczy, owalny nos, szerokie usta, oraz lekko odstające uszy. Jego styl ubioru jest schludny, ale na luzie. Preferuje długie koszule, dżinsy i wygodne buty.


Historia postaci: Historia Thomasa zaczęła się w małym miasteczku, w skromnym domku jednorodzinnym o charakterystycznym czerwonym daszku. Jego ojciec pracował w sklepie ze słodyczami dla czarodziejów, a matka, która wywodziła się z półmugolskiej rodziny. John ojciec młodzieńca uczęszczał do Hogwartu i był przeciętnym uczniem. Z tego powodu ojciec nie naciskał na swego syna by odkryć swoje zdolności magiczne, w jak najszybszym czasie. Chłopak w wieku 8 lat odkrył swoje zdolności magiczne przy zwyczajnej kolacji rodzinnej, a stało się to w normalny nie widowiskowy sposób. Gdy Thomas jadł płatki z mlekiem nagle opuścił łyżkę, która nie wydała dźwięku zderzenia się z podłogą, gdyż zaczęła ona lewitować i wróciła do ręki chłopca. Ojciec się ucieszył na ten widok i w późniejszym czasie postanowił zapisać syna do Hogwartu. 3 lata później Thomas wybierający się z ojcem na wycieczkę, zauważył zbliżającą się do nich czarną kropkę na niebie. Nie był to samolot, ani latający superbohater, lecz zwykła mała brązowa sówka, niosąca coś w dziobie. Nie było to zwykłe coś, lecz zawinięty pergamin. Chłopiec wyjął pergamin z dzioba i rozwinął go.  Widniał na nim napis zapraszający do szkoły magii oraz pergamin był zapieczętowany. Chłopiec bardzo się ucieszył na ten widok, wraz z swym ojcem. Oboje w pośpiechu wybrali się na zakup potrzebnych rzeczy. Czas do rozpoczęcia roku szkolnego, bardzo dłużył się młodzieńcowi. Gdy nastał wreszcie ten dzień, udał się na stację ze swą rodziną, oczekując na pociąg. W czasie oczekiwania, wyobrażał sobie Hogwart, a wnim siebie samego w domu Hufflepuff, jak jego ojciec.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi (sabuto).

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

[b] Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.[/b]
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: OGMPvHO.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.