Zaakceptowane Podanie na ucznia
Katherine13PL
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2015

#1
Imię i nazwisko: Katherine Well
Miejsce urodzenia: 13.04.1999r. Londyn
Status krwi:  50%
Cechy charakteru:  Katherine gdy była mała zawsze lubiła poznawać świat czy też się bawić. Od dzieciństwa uwielbiała rysować, czytać książki i to pozostało jej do teraz. Uwielbia słuchać muzyki. Nawet sama próbowała ją tworzyć, ale nie wychodziła jej to. Dziewczyna w wolnym czasie gra  w piłkę lub układa puzzle. Jeżeli chodzi o stosunki z innymi stara się być sympatyczna i miła. Broni osoby młodsze. Nigdy nie ocenia po wyglądzie i odmienności ludzi. Katherine jest dosyć nieśmiała lecz tym, że nie lubi robić wszystkiego tak jak inni wyróżnia się z tłumu. Ma trzy talenty, pięknie śpiewa, rysuje i gra na gitarze.
Wygląd postaci:Katherine jest szczupłą oraz wysoka jak na swój wiek dziewczynką (11lat). mierzy 160cm i waży ok.42kg. Ma długie, ciemne, brązowe włosy. Większość twarzy zasłania grzywka, z której ledwo widać piękne zielone oczy odziedziczone po ojcu. Ma kilka blizn. Jedną ma pod okiem. Jest ona niezauważalna. Chyba, że Katherine płacze. Wtedy blizna robi się czerwona i bardzo widoczna. Drugą bliznę ma na stopie, która jest trochę większa lecz pod skarpetkami nie widać. Na temat ubioru mogę powiedzieć tylko tyle, że dziewczyna lubi nosić czapkę z daszkiem (zawsze daszek do tyłu). Nosi luźne dżinsy (zazwyczaj krótkie spodenki). W pasie zawsze ma przewieszoną koszulę. Jeśli chodzi o bluzki to zawsze nosi jakieś luźne podkoszulki a na to bluzy (zazwyczaj czarne). Cały wygląd podkreślony zostaje jasną cerą.


Historia postaci: Mój tata (czarodziej) od zawsze był dla mnie wzorem, był dla mnie najmilszy. Byłam jego ulubienicą bo oprócz mnie są jeszcze dwie siostry bliźniaczki (Emily i Katerie). Gdy tata umarł byłam załamana i nie mogłam się po tym pozbierać. Na szczęście ma jeszcze mamę, ale dla niej najważniejsze zawsze były moje siostry. Mną nie miał się kto zajmować. Więc moja mama zawiozła mnie do cioci Lisy, która była czarodziejką. Na szczęście moja ciocia miała syna i on poświęcał mi swój czas i się ze mną bawił. Z nim spędziłam resztę swojego dzieciństwa.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Grałam na nim kiedyś i mi się przypomniało.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
 tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.