Witaj!

[Katherine Mollow] [Ucz2]
TheSoapy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 6
Wrz 2015
111
Slytherin
#1
[Obrazek: AjxvKxc.png]
Data urodzenia:
 20 października 2034 roku

Czystość krwi:
 100%

Przynależność rasowa lub etniczna:
 Dziewczynka jest brytyjką

Miejsce urodzenia:
 Niezbyt znana, większa wieś oddalona od stolicy od UK o paredziesiąt kilometrów

Aktualne miejsce zamieszkania:
 W roku szkolnym zamieszkuje w dormitorium Slytherinu, natomiast poza okresem nauki mieszka wraz z mamą i siostrą w Ottery.


Wygląd:



Opis wyglądu: 
 Kate to niezbyt wysoka dziewczynka, o smukłej sylwetce i bladym odcieniu skóry. Jest niższa od większości swoich rówieśników, co niekiedy stara się nadrobić stając na palcach, od tak, trochę dla zabawy. Ogółem nie wyróżnia się jakoś rażąco od innych, pomijając bliznę, na zewnętrznej stronie lewej dłoni. Pozostałość po dzieciństwie, i jednym z wielu zaliczonych przez dziewczynkę upadków, kończących nieudaną próbę wgramolenia się na wyższe partie drzewa. Rana dziwnie się goiła i ostatecznie została po niej blizna. Twarz dziewczynki też nie jest zbyt wyróżniająca się, posiada raczej delikatne rysy twarzy, drobny nos, ciekawskie oczy o szarym kolorze uważnie obserwujące otoczenie oraz wąskie usta. Ogółem ma dosyć dziecięce rysy twarzy. Gdy tylko zrobi się odrobinę zimniej jej policzki czerwienieją, co przez jej bladą karnację widać doskonale, natomiast gdy dziewczynka się choć trochę opali, piegi, jakimi obsypany jest jej nos i policzki, zaczynają być widoczne. Zazwyczaj jednak są prawie niedostrzegalne. Jest dumną posiadaczką prostych, sięgających do ramion jasno brązowych, czy też ciemnych blond, jak kto woli, włosów, o ściętej prosto grzywce. Czasami widać z pod nich uszy, nieco odstające, co stanowi cechę charakterystyczną dziewczynki.

Często nosi na szyi wisiorek


Zapraszam do galerii postaci na dole profilu!


Charakter: 
 Dziewczynka nie ma zbyt dużych problemów z kontaktami, na początku znajomości może wydawać się odrobinę zamknięta i sarkastyczna, lecz wraz z jej rozwojem coraz bardziej otwiera się na nowo poznaną osobę. Gdy już poczuje się pewnie jest wesoła i posiada dosyć... Ciekawe poczucie humoru. Gdy się denerwuje, bywa opryskliwa i odrobinę zbyt gwałtowna, potrafi jednak zabrać się za naprawianie tego, co zepsuła, choć niekoniecznie zawsze robi to w dobry sposób. Często zbyt szybko odpuszcza sobie wyznaczone cele, jednak gdy ktoś jej szczególnie podpadnie nie odpuszcza mu bardzo długi czas. Miewa problemy ze skupieniem uwagi, a co za tym idzie, także z nauką. Dosyć długo zajmuje jej przyswojenie wiedzy teoretycznej poprzez czytanie, bądź słuchanie na lekcji, dziewczynka jest kiniestetyczką, odrobinę nadpobudliwą. Czasami może wydawać się że brakuje jej odrobiny taktu, lub kultury, ale ogółem stara się nie sprawiać problemów.



Historia:

 Dzieciństwo 

 Klasa [1 OOC] 
 
Klasa [2 OOC]

Rodzina:
 Aiden Mollow- Biologiczny ojciec. Nie widuje go zbyt często (Postać IC)
 Anna Mollow- Biologiczna matka. Nie widuje jej zbyt często (Postać IC)

 Raven Navarro- Po prostu mama. Raven opiekuje się nią niemalże od samego ich poznania, dała jej to, czego nie mogli jej dać oddaleni o liczne kilometry biologiczni rodzice, z którymi powoli dziewczynka traci kontakt.
 Beatrice Navarro- Siostra, którą kocha, i stara się chronić na swój własny, Katherinowy sposób. 


Relacje:
 Michael Wright-Także opiekuje się Kate w jakimś stopniu, uczy, i ogólem trochę ojcuje. Zżyła się z nim naprawdę mocno i ufa mu w dużym stopniu.
 Regis Anahid - Nie wie właściwie kim jest. Wujkiem, czy może po prostu znajomym Raven. Ale nieźle robi za rozjemcę, plus obiecał pokazać jej kilka fajnych zaklęć.
 Jason Ellefson- Poznała go dzięki Raven, teraz jest dla niej kimś w rodzaju przyjaciela.
 Diego Santisima- Przyjaciel Kate, niestety nie może się z nim kontaktować inaczej niż przez sowę.
 Deborczi La Mattrie-Przyjaciółka, która się wyprowadziła. Pisują listy.
 Rubeus Black- Jej boy Cool
 Chihiro Johnson- Koleżanka
 Aurora Lavenhart- Zna
 Luna Johansen- Mały potwór którego należy doprowadzić do porządku zanim zrobi z czyichś jelit serpentyny. 
 Freja Lavenhart- Zna
 Fredrick Watchman- Spalić.
 William Edvards- Bardzo bardzo go nie lubi.



Ciekawostki:
  •  Jej ulubioną roślinką doniczkową jest kaktus. Któż by się spodziewał.
  •  Boi się głębokiej wody i węży. Pająków bardzo się brzydzi.
  •  Mimo, że często nie waha się unieść na kogoś ręki, nie potrafi bić się zbyt mocno. Bywa, że nie mierzy sił na zamiary.
  •  Posiada kotka. Nazywa się Bonifacy, zdarza mu się sypiać w torbie z książkami.


Galeria
Autorka: FoxfromWonderland <--do świetnych artów w tę stronę!










Dziękuję za czytanie! 
c:
TheSoapy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 6
Wrz 2015
111
Slytherin
#2
@Aktualizacja

Dodałam kilka ciekawostek i grafikę
Ni ma mnie 
┬┴┬┴┤(・_├┬┴┬┴
Mój discord, w razie czego -Mydu #5305
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#3
Sweeeeeeetaśnie &lt;3
TheSoapy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 6
Wrz 2015
111
Slytherin
#4
Mały updejt
Ni ma mnie 
┬┴┬┴┤(・_├┬┴┬┴
Mój discord, w razie czego -Mydu #5305
TheSoapy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 6
Wrz 2015
111
Slytherin
#5
Mała graficzna aktualizacja
Ni ma mnie 
┬┴┬┴┤(・_├┬┴┬┴
Mój discord, w razie czego -Mydu #5305
TheSoapy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 6
Wrz 2015
111
Slytherin
#6
Aktualizacja
Ni ma mnie 
┬┴┬┴┤(・_├┬┴┬┴
Mój discord, w razie czego -Mydu #5305
TheSoapy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 6
Wrz 2015
111
Slytherin
#7
Malutka aktualizacja
Ni ma mnie 
┬┴┬┴┤(・_├┬┴┬┴
Mój discord, w razie czego -Mydu #5305
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#8
Piękna karta Big Grin Reputacja fju fju w górę
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Human
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 7
Wrz 2015
Ravenclaw

#9
Supcio karta. Tyle mogę powiedzieć, reputacja w górę.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#10
[Obrazek: e72d5e3fedb1.gif]

Tutaj prawdziwa historia Katniss



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.