Zaakceptowane Podanie na ucznia
Veniqui
Fałszywy OdmieniecDonator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Theodoric Anderson
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Theodoric jest osobą, która jest nietolerancyjna jest w dodatku egoistą i egocentrykiem. Kocha znęcać się nad ludźmi słabszymi i biedniejszymi od niego. Jest strasznie przebiegły, uparty, złośliwy, wredny i chamski. Ale jest uczciwy jeżeli przyjdzie co do czego. Szanuje i jest miły tylko dla osób, które go zaintrygują albo zapracują na jego uszanowanie, poza dorosłymi.

Wygląd postaci: Theodoric ma około 150 cm wzrostu, zbudowany jest jak przystało na 11 latka czyli jest chudy. Co do twarzy ma mocno wyraźne rysy kości policzkowych a kształt głowy troszkę podłużny. Włosy ma czarne długości średniej zaczesywane na górę, oczy ma koloru błękitnego.

Historia postaci: Theodoric pochodzi z rodziny czarodziejów od wieków. Ojciec niestety zmarł krótko po narodzinach syna, matka bojąc się o swojego syna znalazła sobie mężczyznę, który był półkrwi, nienawidził Theodorica starał się go zniszczyć psychicznie. Nie było dnia gdzie ojczym nie wyzwał go od nieudaczników, ale jak przystało na czarodzieja czystej krwi Theodoric ani trochę się nie przejmował i spływało to wszystko po nim jak po kaczce ponieważ to w końcu on był bezrobotny i kobieta musiała na niego zarabiać w sklepie z perfumami.Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od znajomków

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  yup yup

NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Niby 100% nie powinno być, ale niech już przymknę na to oczko. Akcept. Slytherin
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.