Zaakceptowane Podanie na ucznia - Szpika
Szpika
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2015
1
#1
Imię i nazwisko: Alice Aragon
Miejsce urodzenia: Walia, Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
Status krwi: 50 %
Cechy charakteru: Alice jest nieśmiałą dziewczyną, pełną sekretów i nigdy nie proszącą o pomoc. Jak już pomaga innym, to zawsze tak, aby mieć z tego jak największe korzyści. Jest podejrzliwa, wcipska, ciekawa i niecierpliwa, czasami chciała by wszystkich z anihilować. Nienawidzi lizusów, za to uwielbia takie zwierzęta jak: pająki, sowy, jaszczurki, węże i czarne koty. Uwielbiająca latać na miotle.
Wygląd postaci:  Alice ma kruczoczarne, długie, lekko falowane włosy i zielone oczy. Mały nos i małe usta. Jest szczupła i niewysoka. Ma bladą skórę. 
Historia postaci: Alice na początku nie wiedziała kim są jej rodzice, ale jedno wiedziała - została porzucona na ulicy małej miejscowości Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch (w skrócie [font=sans-serif]Llanfairpwll).[/font] Jednak szybko została przygarnięta przez jakąś obcą, bogatą rodzinę ze względu na jej wygląd. Dziewczyna odkąd tylko pamięta była fotografowana przez paparazzi, choć dla niej było to wielkim utrapieniem, rodzice tego nie zauważali. Dzięki nim szybko nauczyła się czytać i pisać, ale była traktowana jak przedmiot służący jedynie do rozgłosu i robienia pieniędzy. Pewnego dnia miała dość uciekła z domu mając 6 lat, ale została szybko odnaleziona przez policje. Dostała sporą naganę od rodziców. Alice poszła z płaczem do swojego pokoju. Kiedy płakała w łóżku, skoczył na nią czarny kot. Zauważyła, że łączy ją z kotem jakaś niewytłumaczalna więź. Kiedy się uspokoiła, kot pokazał jej gestem, aby otworzyła drzwi pokoju. Zobaczyła tam przerażoną przybraną mamę z... psim ogonem. Od razu zamknęła drzwi i się roześmiała. Potem nigdy nie rozstawała się z kotem, a ta więź się coraz bardziej wzmacniała. Odtąd czarny kot był jej jedynym przyjacielem. Gdy miała 8 lat zobaczyła coś strasznego - martwego kota na środku jej pokoju. to był dla niej wielki szok. Nagle zauważyła, że wszystkie drobne przedmioty zaczęły koło niej lewitować, wtem wpadli jej rodzice do pokoju - przerazili się. Oddali dziewczynkę do sierocińca, a tam całkowicie zmieniła swój styl życia, nawet paparazzi do niej przestali chodzić. W dzień swoich 11 urodzin, gdy się obudziła zauważyła śnieżnobiałą, piękną sowę z listem w dziobie. Od razu z zaciekawieniem zajrzała do środka listu. Było to zaproszenie do szkoły w Hogwarcie. Nikt się nią przejmował, więc na własną rękę wybrała się na peron 9 i 3/4, ale nie miała zielonego pojęcia jak się tam dostać. Kiedy myślała, że to koniec przyszedł do niej czarny kot, który przeobraził się w człowieka. Nie powiedział jak się nazywa, ani kim jest, ale opowiedział Alice jej historię: Jej mamą była czarodziejką o imieniu Elizabeth, a tata mugolem o imieniu Fred. Matka zmarła w czasie porodu, a ojciec, który wiedział, że sam by nie mógł opiekować się dzieckiem oddał je w ręce swojej dalszej rodziny w północno-zachodniej Walii. Jednak kiedy dowiedzieli się kim jest, wywalili ją za próg drzwi. Miała dużo szczęścia, że przeżyła. Końcowo kot pokazał jej peron 9 i 3/4 , a te wydarzenia uczyniły ją taka jaka jest.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od użytkownika: piortwaleczny 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
majmacz
Azkaban
Posty: 4
Tematy: 3
Paż 2015
Slytherin

#2
myślę ,że trafisz do Hogwartu!!!
piotrwaleczny
Czarodziej
Posty: 44
Tematy: 5
Sie 2015
5
Slytherin
#3
majmacz napisał(a): (13.12.2015 22:00)myślę ,że trafisz do Hogwartu!!!

a kim ty jestes że to mówisz?
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
A kim ty jesteś żeby to komentować?

Co do podania - sądziłem że nawaleś w klawiaturę wpisując miasto ale sprawdziłem i serio uśmiałem się. Repka ode mnie za to Big Grin
Usuń wątek o google view w historii i będzie dobrze Wink wstrzymane
Szpika
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2015
1
#5
Poprawione, zapomniałam wcześniej
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
SlytherinSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.