Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
majmacz
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 3
Paż 2015
Slytherin

#1
Imię i nazwisko: May Pen 
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: May jest nieśmiała dziewczynką.Ale wie o sekretach innych więcej niż sobie myślą. Kiedy ktoś ją wyzwie na pojedynek to zawsze próbuje coś od niego wziąć za wygraną.Jej ulubionymi zwierzętami są dzikie koty także fascynuje się wężami.
Wygląd postaci:  May ma brązowe, proste włosy z zielonymi oczami. Jest grubszą osobą . Ma duży ,nos a usta średniej wielkości
Historia postaci: Kiedy May miała 1 rok  jej rodzice zginęli w wypadku.Jakimś cudem tylko ona przeżyła. Trafiła do sierocińca była tam większy okres swojego życia.Pewnego  bardzo wyjątkowego kiedy kończyła 6 lat ujawniła się jej moc kiedy próbowała zabrać coś koledze nagle ta rzecz pojawiła się w jej ręku to dla May było to niesamowite przeżycie. Z każdym rokiem stawała się coraz bardziej nieprzyjemna. Pewnego razu w Halloween bogata rodzina przygarnęła May. May nie robiła żadnych głupstw bo chciała zrobić dobra wrażenie na swoich nowych rodzicach. Ale to nie trwało długo jakiś dzień czy dwa. W noc jej 11 urodzin przyleciała biała sowa z listem przyczepionym do nóżki. May już wiedziała co to oznacza ,,Nową zabawę".

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeBig Grinowiedziałam się z opisu z kanału drollercaster. 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#2
Charakter nie zawiera charakteru... Dowiedziałem sie więcej o twojej postaci z Historii. Ehh... Mam dobry dzień. Akcept. Slytherin
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.