Paul Gregory Dimitrij Matthew Hussain [Dor]
ReTTy
Banować te PusieDonator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#1

DANE PERSONALNE

DATA URODZENIA
13.01. 2033
 
MIEJSCE URODZENIA
Clacton on Sea , Wielka Brytania
 
MIEJSCE ZAMIESZKANIA
Ottery
 
CZYSTOŚĆ KRWI
0%
 
STOSUNEK DO MUGOLI
Wyjątkowo przyjazny
 
STAN CYWILNY
Kawaler z problemami
 
WYKSZTAŁCENIE
Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
 
ZAJMOWANE POSADY PRZEZ LATA
Nauczyciel OPCM
Nauczyciel latania
Kapitan Angielskiej Narodowej Drużyny Quidditcha
Szef Biura Aurorów
Naczelny Mag Wizengamotu
Wicedyrektor Hogwartu
 
AKTUALNA FUCHA
prywatny nauczyciel
OTRZYMANE ODZNACZENIA
Order Merlina Trzeciej Klasy
Order Dwóch Różdżek
Order Grogana Stumpa
Wstęga Białego Braterstwa
 

CHARAKTER POSTACI

16 PERSONALITIES
Aktualny charakter postaci został uformowany poprzez liczne jej przeżycia, przez co jeśli ktoś kojarzy ją z czasów szkolnych, lub wczesnej dorosłości, to może ona się zdawać zupełnie inna
Krótki Opis Ogólny
Charakter mężczyzny z wiekiem zmieniał się coraz bardziej pod naporem świata w którym żył. Jego wcześniejsze poczucie sprawiedliwości, dobra, czy też miłości zostało mocno zachwiane. Nie jest to oczywiście nic złego, prawa i dobra osoba na którą się starał kreować tak naprawdę nigdy nie mogła w tym świecie zaistnieć. Jako osoba doświadczona nauczył się przestać widzieć świat tylko i wyłącznie w kolorach czerni i bieli, teraz jedyne co widzi to nudny odcień szarości, który strasznie go denerwuje. Dla większości osób jest bardzo cyniczny i sarkastyczny, raczej od tak polubić się go nie da, gdyż on sam nawet tego nie chce. Często wkłada do swoich wypowiedzi różne lekkie przekleństwa i wyzwiska i nie kryje się z okazywaniem swojej, bardzo często krzywdzącej opinii o różnych sprawach lub osobach. Mimo wszystko nie byłbym w stanie opisać jego osoby jako kogoś złego. Ciągle w jego duszy tli się światełko osoby miłej, osoby, która bez zastanowienia potrafiła się rzucić w ogień, aby tylko uratować kogoś innego.  Może być cynicznym idiotą, ale swoich wartości nigdy nie porzucił. Ciągle chce swoimi staraniami zapewnić wszystkim bezpieczeństwo, ciągle chce nauczać innych tego, co sam umie, ciągle chce, aby ten świat był miejscem dla każdego, niezależnie od urodzenia, statusu czy poglądów.
 
Stosunek do Mugoli
Sam urodził się w takiej rodzinie. Jako mugolak potrafi bardzo dobrze zrozumieć świat bez magii i jego mieszkańców. W swoim życiu nie ma problemu z używaniem mugolskiej technologii czy stylu myślenia. Uważa nawet, że gdyby czarodzieje mieli chociaż troszeczkę bardziej otwarte umysły, to możliwa byłaby głębsza współpraca zarówno czarodziei jak i mugolów.
 
Stosunek do czystej krwi
Początkowo uważał wielkie rody jako bardzo dobry przykład jak powinien wyglądać prawdziwy czarodziej. Aktualnie uważa cały koncept czystości jako coś zupełnie nieprzydatnego. Gorzej, uważa, że rody czystokrwiste są jak najbardziej szkodliwe. Uważają się za lepszych tylko ze względu na to w jakiej kołysce się urodzili, nie reprezentując przy tym żadnego lepszego poziomu od przeciętnego czarodzieja, a dodatkowo ich ich ideologia jest w stanie zepsuć coraz to młodsze pokolenia rodzące się w ich rodzinach
 
Stosunek do osób przeklętych
Jest w stanie bardzo dobrze zrozumieć wszystkie osoby, które tak jak on są objęte podobnymi klątwami. Nie potrafi jednak zrozumieć osób, które dla swojej korzyści wykorzystują fakt bycia wampirem, czy też wilkołakiem. Uważa ich za osoby upadłe moralnie i złe. Fakt, że w jego życiu zawsze istniał dla niego ktoś ważny, kto był objęty klątwa wampiryzmu sprawił, że mimo posiadania bestii w jego wnętrzu jest w stanie powstrzymać swoją niechęć do przedstawicieli gatunku krwiopijców.
 
Stosunek do Czarnej Magii
Przez wiele lat Paul gardził czarną magią i każdym kto jej używał. Z czasem jednak sam zaczął postrzegać ją jako wyjątkowe skuteczne narzędzie. Im starszy był tym bardziej zaczynał się interesować tym tematem. Początki były bardzo wyboiste, gdyż jego umysł nie dał rady przeciwstawić się pokusie, jaką owy rodzaj magii oferował. Z pomocą osób bliskich jego sercu dał jednak radę nauczyć się kontroli nad tym narzędziem i używa go z wyjątkową rozwagą. Każdego kto chociaż trochę zaczyna się interesować tym tematem próbuje odciągnąć od takiego pomysłu, podając samego siebie jako przykład. Koniec końców jednak jest wierny mottu OPCM, które przekazał mu jego nauczyciel. Nie obronisz się przed czymś, czego nie znasz.
 
Piękny i Bestia
Klątwa lykantropii jest z mężczyzną od wczesnych lat. Został przemieniony w bestię już jako czternastoletnie dziecko i od tamtej pory toczy zaciekłą walkę ze swoją wilczą naturą. Wczesne lata bycia przeklętym spędził na bardzo mocnej izolacji, popadając przez to w coraz większą depresję. Z czasem wdał się jednak w złe wilcze towarzystwo. Dołączył do stada i dawał poszaleć swojej drugiej naturze. Jakiś czas potem nawet sam stał się alfą i prowadził własne stado. Wszystko zakończyło się po pamiętnej krwawej nocy, kiedy wampiry i wilkołaki prowadziły zaciętą walkę, polegającą na przemienieniu jak największej ilości osób w im podobnych. Całe zdarzenie zostało zakończone poprzez walkę stada do którego należał Paul przeciwko Marcusowi Maximowi. Mimo wygranej walki i zdobyciu trofea w postaci oka owego wampira, mężczyzna będąc świadomy potworności których dokonał, postanowił zwrócić całą swoją uwagę na samokontrolę i opanowanie siedzącej w nim bestii. Aktualnie żyje ze swoim wilkołaczym odpowiednikiem w cienkim sojuszu. Stara się kompletnie nie zdziczeć, a także nauczyć się od swojej drugiej natury najwięcej, jak tylko może.
 

WYGLĄD POSTACIZDJĘCIA POSTACI [Uczeń/Młody Dorosły/Aktualnie]
GŁOS POSTACI

OPIS WYGLĄDU POSTACI
Głowa mężczyzny jest lekko owalna, na jej czubku widnieją średniej długości czarne włosy, które zdają się żyć własnym życiem. Prawie nigdy nie są one uczesane, rozchodzą się na różne kierunki a ich końcówki lekko się podkręcają. Oczy Paula są niebieskie i na pierwsze wejrzenie wcale nie patrzy mu z nich aż tak źle. Jego barki są nieco bardziej rozbudowane od innych ludzi, jednak reszta jego ciała w dół jest jak najbardziej przeciętna. Przez jego klatkę piersiową aż po pępek rozciąga się długa, brzydka blizna po pazurach. Włosy na jego rękach czy twarzy rosną bardzo szybko i często gęsto mężczyzna nie ma nawet ochoty tego wszystkiego golić. Praktycznie nigdy nie spotka się go w ubraniach w innym kolorze niż czarny. Nie ważne czy to strój mugolski, czy szaty czarodzieja. Zawsze czerń dominowała i będzie dominować w jego życiu. Pod szatą często też nosi pas, w którym można schować wiele rzeczy, jak chociażby różdżkę, fiolki na eliksiry czy inne przydatne rzeczy. Do piersi przypiętą ma odznakę prefekta ravenclaw z jego szkolnych lat, która naprawdę dziwnie wygląda na dorosłym mężczyznie
HISTORIA
Będę tutaj jeszcze coś pisał na pewno, tylko przypomnienie sobie tego wszystkiego zajmuje trochę czasu. Narazie tylko 1ooc


[1 OOC]
RELACJE:

Znajomi z dzieciństwa:


Neo Colerman - Najlepszy przyjaciel z dzieciństwa, trzymali się razem już od samego rozpoczęcia nauki w szkole. W piątej klasie chłopak popełnił samobójstwo, przez co Paul przez wiele miesięcy był w opłakanym i niestabilnym stanie.
Skye Lavenhart - W czasach szkolnych bardzo dobra przyjaciółka, mimo, ze wiele razy zachodzili sobie za skórę. Aktualnie Paul znosi ją tylko i wyłącznie przez relacje łączące go z jego innym znajomym.
Alexandra Wolf - Za czasów szkolnych jego dziewczyna, potem wróg, potem znowu koleżanka, teraz jego pracowniczka. Lubi ją chociaż jest to raczej spowodowane jego dawnymi relacjami z kobietą, gdyż strasznie się leni jako jego pracownik.
Niklas Lavenhart - Gdyby wiedział co facet mu zrobił, pewnie by go nienawidził. Jednak był jego kolegą, z którym potem współpracował przy rozbiórce Blood Guardów.
Crevan Lavenhart - Poznali się w pierwszych latach nauki Paula. Chłopak zadarł z osiłkiem, przez co skończył potem zwisając do góry nogami z mostu, a następnie Crevan groził mu ostrym jak brzytwa nożem przystawionym do gardła. Jak się później okazało był to nożyk do obierania skórek z owoców. Ale za to jaki śmiercionośny!
Issac Dragovich - Jeden z lepszych kolegów za czasów Hogwartu i po jego ukończeniu. Pomagał mu kiedy ten go potrzebował, spoko koleś.
Jason Elefson - Z początku go nienawidził, słusznie. Potem jednak próbował go naśladować, przez co młodzieniec stał się dla Paula pierwszym koleżeńskim przykładem.
Anamora Frey - Dobra przyjaciółka, zawsze traktowała go jak małego synka, mimo, że była tylko trochę starsza.
Freya Lavenhart - Bardzo miła przyjaciółka z która strasznie lubił spędzać czas. Ciągle zastanawia się co się z nią stało.
Secilla Lavenhart - Dziwna koleżanka za czasów szkolnych. Wyrzucał z nią kanapy z okien. Teraz jest jego partnerką, ma co do niej mieszane uczucia ze względu na swój aktualny charakter. Nie chce jej jednak robić przykrości, a to już naprawdę wiele.
Kinga Rowley - Jedna z pierwszych znajomych w szkole. Strasznie kleiła się do jednego chłopaka, ale poza tym była naprawdę fajna
Vegard Borge - Zaszedl mu za skórę niejeden raz. Mimo to czuł jako taki szacunek do jego osoby. Wszystko zmieniło się po szkole, kiedy to Vegard stał się według Paula jednym wielkim KURCZAKIEM. Dobrze że zdech. 


Reszta relacji:Marcus Maxim - Idol chłopaka. Jego postawa, sposób bycia, wiedza i umiejętności magiczne zawsze imponowały chłopakowi.
Martin Maxim - Dobry znajomy Paula. Razem dzielili klątwę, jedna z niewielu osób które potrafiły mu pomóc w trudnych chwilach.
Selena Maxim - Nowo poznana przyjaciółka. Hussain jeszcze chyba niby nie polubił kogoś tak szybko. Próbuje przy niej zachowywać się jak najlepiej, jednak nie za bardzo mu to wychodzi. Liczy na coś więcej na pewno.
Stella White - Za czasów szkolnych opiekunka jego domu, teraz dobra znajoma.
Lorcan Procter - Przybrany ojciec chłopaka. Paul dużo mu zawdzięcza, nie tylko wychowanie, ale także wiedzę jaką mu przekazał. Mimo, że Lorcan i Paul są jak ogień i woda, nie zgadzają się praktycznie w niczym, to mimo wszystko mężczyzna nie zamieniłby go na żadnego innego ojca.
Fred Johnson - Dobry przyjaciel. Razem wiele przeszli gdy wspólnie pracowali jako aurorzy. Wiele się od niego nauczył.
Herpon Margel - Na początku uważał go za dobrego znajomego, potem jednak były minister stał się jego wrogiem numer jeden.
James Ford - Nauczyciel latania za czasów szkolnych. Zaszczepił w nim miłość do Quidditcha. Razem pracowali jako aurorzy. Do dzisiaj nie może pogodzić się z jego śmiercią.
Arvid Solberg - Najbardziej spoko nauczyciel jaki istnieje. Ten mały karzełek był duszą towarzystwa.
Anna Margel - Ja ciągle czekam na sprawdzenie mojego wypracowania o wilkołakach. Była straszna i zawsze było z nią coś nie tak. Imponowała mu jednak, co zmieniło się zaraz po tym, kiedy Paul poznał o niej prawdę.
Alex Hussain - Był ciężkim dzieckiem, nigdy się z nim nie dogadywał zbyt dobrze. Można powiedzieć, że żyli jak wilkołak z wampirem
Alice Hussain - Oczko w głowie Paula. Zawsze to ona dostawała lepsze prezenty, więcej czasu poświęcał jej, w sumie to znacznie bardziej o nią dbał niż o Alexa.
Fabian Invgar - Dobry przyjaciel chłopaka. Razem nosili beczki po szkole. Szkoda, że stanęli po dwóch stronach barykady i w ostatecznej konfrontacji, tylko jeden z nich wyszedł z tego żywo.


 


CIEKAWOSTKI- Jego ulubionymi przedmiotami szkolnymi były Eliksiry, oraz Transmutacja
- Uważa niektóre szkolne przedmioty za bezużyteczne, np: Wróżbiarstwo, Językosnawstwo
- Kiedyś jego marzeniem było zostać aurorem.
- Chciał zostać prefektem tylko ze względu na to, że mógłby karać innych
- Jego pierwszym znajomym w Hogwarcie była Kinga Rowley
- Stworzył w 4 klasie swój autorski eliksir
- Został najlepszym uczniem eliksirów z klas pierwszych w roku 2047
- Został aurorem w wieku 17 lat
- W wieku 18 lat czynnie angażował się w walkę z Blood Guard
- Razem z Fredem Johnsonem zorganizował strajk aurorów, jednak zakończył on się fiaskiem
-Był piątym z rzędu nauczycielem Obrony Przed Czarną Magią w historii nowoczesnej (Czyli od czasu powstania serwera)
-Został kiedyś wykorzystany przez Sukkuba
- Przez całe swoje dotychczasowe życie podziwiał Marcusa Maxima. Poznał go gdy rzucił jako szczyl kamieniem w nietoperza, którym potem okazał się ów czarodziejem i próbował udusić chłopca po tym incydencie. 
-Jako jedna z nielicznych osób widział grób jednego z założycieli Hogwartu.
-Największym jego skarbem jest bardzo stara moneta z podobizną Roweny Ravenclaw
-Jego patronusem jest delfinek.
-Został ogłoszony najlepszym ścigającym na świecie, gdy jako kapitan angielskiej drużyny quidditcha wygrał mistrzostwa świata.
- Różdzka wykonana jest z Cisu i ma rdzeń z kłów alpy.

Karta postaci wersja Beta 2.0

  


ReTTy
Banować te PusieDonator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#2
@Ref
-Dodano garstkę relacji
-Dodano kilka ciekawostek
MineNati
Czarodziej
Posty: 29
Tematy: 5
Sie 2015
65
Ravenclaw
#3
Beatrice Navarro - Wkurzająca, rozpuszczona, tępa, niereformowalna kurtyzana.
Heart Heart Heart Heart 
Piękne
czarekPL
Czarodziej
Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,271
#4
Cytat:- Nie posiada penisa

To stąd ta Pusia, tak?
Soneaaa
baszanDonator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
528
Slytherin
#5
Śliczna karta skarbie Heart
Sigths
Czarodziej
Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
309
Ravenclaw
#6
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ1hMRGFVml_IUgrkgX766...BR5yCK-8Yc]
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Tassumi
Czarodziej
Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
523
Slytherin
#7
dobrze ze zdech
merlin0
Weteran
Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,552
Ravenclaw
#8
[Obrazek: 67ed7b2069806eff68b9bd71746a5b68,640,0,0,0.jpg]
Módlmy się za jego duszę
Daniel
Czarodziej
Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#9
Zdechł? Bardzo dobrze
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Sigths
Czarodziej
Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
309
Ravenclaw
#10
Umarł, ale nie umarł.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston ChurchillSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.