Witaj!

Skarga za nonrp
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#1
Nick oskarżającego: Ulrich08

Nick oskarżonego: Yohann, Czarny19

Powód: Nonrp. Zostałem podczas akcji zaatakowany Drętwotą OOC przez pierwszoklasistów. Rozumiem gdyby wszystko było fajnie napisane, ale była tylko akcja *wyciąga różdżkę* po czym obaj rzucili we mnie zaklęcie i zaczęli uciekać. Dodam, że nie jest to wszystko. Już kiedyś Yohann wbił do dormitorium ślizgonów. Moja postać zagrodziła mu drogę a ten pomimo licznych upomnień żeby napisał jakąkolwiek akcje uciekał dalej ignorując mnie i robiąc BH. Natomiast Czarny19 już trzeci raz zaatakował mnie Drętwotą w plecy gdy spokojnie przechodziłem sobie obok niego.

Dowody (Wymagane Screenshoty): http://scr.hu/0qupi/5cron      Dodam, że świadkiem zdarzenia była _Muffinka_

Proponowana kara: Hmm.. może np. Uczestnictwo w Szkółce RP?
Muffinka
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 0
Lip 2015
0
#2
Potwierdzam, i mnie również zaatakował drętwotą.
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#3
No to ja dodam od siebie ,że osobami, które ukrywały się w ścianie na screenie, który umieściłem tutaj: http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid...1#pid31991 ,są właśnie oni.
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#4
Tak dzisiaj do dormi Hufflepuffu wbił ten cały Yohann i zabijał mnie i DupstepMan'a on to potwierdzi.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#5
Przymusowe szkolenie z zakresu Role-Play, obowiązkowo.
Wczoraj prowadząc swego rodzaju obchód przyłapałem ich na odwalaniu, lecz odpuściłem, ze względu na dość późną porę. Tym samym rozwiązuję skargę, bez możliwości odwołania dla oskarżonych i nadaję karę w wysokości ostrzeżenia na serwerze [warna], oraz wysłania na przymusowe szkolenie z zakresu RP, które przeprowadzi Nico, jako opiekun szkółki RP. Tyle ode mnie. Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.