Zaakceptowane Philip Carter - Podanie na Ucznia
Dum3l
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Philip Carter
Miejsce urodzenia:  Watford
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Dużo by mówić, wiec zachęcam do wygodnego ułożenia się w fotelu przy czytaniu tego Smile Przede wszystkim, jak już da się na samym początku zauważyć jestem osobą nad wyraz wygadaną, a to za sprawą wysokiej samo oceny. Uważam, że nikt nie jest wstanie naruszyć mojej przestrzeni osobistej, a jednocześnie potrafię swoimi słowami przekonać kogoś do swojego zdania. Jestem również bardzo pomocną osobą i jeżeli niejednokrotnie, ktoś oczekuje jakiejś pomocy, a ja jestem wstanie ja zaoferować to działam. Uśmiech na twarzach innych sprawia, że i ja się cieszę, a zdarza mi się chodzić bardzo uśmiechniętym Smile. Optymizm i radość to również cechy które mnie opisują bardzo dobrze, niejednokrotnie w rozmowach z obcymi ludźmi, czy znajomymi okazuje się, że to własnie dzięki tym dwóm cechą tak łatwo zawieram nowe znajomości, które co jakiś czas wykorzystuję na swoją korzyść Rolleyes. Na pewno jestem również osobą, która pragnie wiedzy, chce za wszelką cenę posiąść pewne informacje by móc je wykorzystać w przyszłości. Tyle by mówić chyba o dobrych stronach, ale jak to w każdej książce, nie ma tylko dobrej strony, albo też jak Yin i Yang. Tyle ile dobrego, tyle też i złego bym mógł znaleźć na siebie. Przede wszystkim nie toleruje chamstwa i nad wyraz arogancji innych osób, wszystko w granicach rozsądku, ale kiedy te granice zostają przekroczone, potrafię zamienić się w naprawdę agresywną osobę, która nie kontroluje swojego szału i krzycząc czy nawet dochodząc do rękoczynu co powoduje wyładowanie mojej frustracji. Nie jestem też zawsze osobą spokojną i wyrozumiałą, zdarzają mi się dni, momenty, w których to mój charakter zmienia się o 180%. Powoduje to wtedy najczęściej to, że staje się bardziej denerwującą osobą. Prowokuję innych z pełną świadomością i pokazuję, że życie to nie tylko kolorowe kolory. A osoby miłe i przyjazne na pierwszy rzut oka nie koniecznie takie są.
Większość cech też nie jest mi znana, ponieważ to również towarzystwo kreuje człowieka światopogląd.
Wygląd postaci: Chłopak o wysokości dość przeciętnej, chudy i raczej wysportowany. Brązowe oczy. Na ciele można spotkać wiele zadrapań po różnych przygodach. Trądzik zaczyna powoli się pojawiać. Zaś włosy są jasne i krótko przystrzyżone.
Historia postaci: Moje życie przed Hogwartem było jak najbardziej pozytywne. Od samego początku w mojej rodzinie gościła magia, której się nie bałem, a wręcz przeciwnie wyczekiwałem jej. Chciałem jak moi rodzice móc korzystać z niej, poznać jej tajniki i wiedzieć o niej więcej niż inne osoby. Aby móc pomagać innym i stać się najwspanialszym czarodziejem. Pierwsze moje oznaki tego, że jestem czarodziejem zaczęły się wcześnie, bo już w wieku 4 albo 5 lat, spowodowałem nieprzyjemne dla moich kolegów skutki. Mowa tutaj o pewnej drobnej transmutacji ulubionych rzeczy. Tak to jest, kiedy koledzy wyśmiewają, się że nie mam tego co oni, wiec w złości zamieniłem ich maskotkę na trochę żywe stworzenie. Kolejne lata też pokazywały, że magia jest we mnie, niejednokrotnie świadomie udawało mi się zmienić zdanie moich kolegów, albo podniesienie mniejszych rzeczy. Wyliczenie tego wszystkiego jest chyba nie możliwe, ale możecie mi uwierzyć, że było tego sporo. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Stare czasy. Głównie grałem dawniej na innym, ale z racji, że owego serwera nie znalazłem, a w google wyskoczyła ta strona jako pierwsza to stwierdziłem, że czemu by nie Wink

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Polwert
Azkaban
Posty: 649
Tematy: 104
Gru 2014
Slytherin

#2
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Podanie zaakceptowane, zgłoś się po rangę i wszystkie niezbędne rzeczy na serwerze (/helpop).Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.