Relay Mulholland [Dor]
God
Azkaban
Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#1
[Obrazek: usflagggg.gif]

Relay Mulholland
Data urodzenia
01.01.2015
Czystość krwi
50%
Przynależność rasowa lub etniczna
Biały Amerykanin
Miejsce urodzenia
NY, USA
Aktualne miejsce zamieszkania
Pub "pod Trzema Miotłami"
Wykształcenie
Hogwart
Posada którą zajmuje
Pracownik Dep. Skarbu Magicznego
Stan cywilny
Kawaler
Zdjęcie/Rysunek postaci
[Obrazek: 6a01053694df79970b0148c69c3e4b970c-700wi]

Opis wyglądu postaci
Relay jest szczupły, na tyle szczupły, iż osoba która ma o tym jakiekolwiek pojęcie jest w stanie stwierdzić, że był narkomanem. Obie ręce ma pokryte tatuażami. Jego naturalnie blond włosy są przefarbowane na niebieskie, a w języku ma kolczyk. Błękitne oczy są lekko podkrążone - wyjątkowo lekko jak na tryb życia, który prowadził. Pomijając fakt, iż wygląda jakby zmarwtychwstał - ma ładną twarz. Jest przystojny, lecz jeśli ktoś miałby nazwać go aniołem, to na pewno nazwałby go aniołem śmierci. Ubiera się bardzo różnorako - w zasadzie nie przykłada do tego zbyt dużej wagi, choć lubi mieć na sobie coś oryginalnego.

Cechy charakteru postaci
Dom, w którym znalazł się Relay nie budzi zdziwienia - Slytherin. Chłopiec uważał się swego czasu za lepszego nie tylko od mugoli - ale często od ludzi w ogóle. Był arogancki, nietolerancyjny i zepsuty. Często zażywał narkotyki, nadal nie stroni od alkoholu. Przeżył duchową odnowę, kiedy założył Kult Amala. Ujrzał wtedy, jak wielką wartością jest życie ludzkie, oraz zgoda pomiędzy bliźnimi. Cały czas usiłuje się samodoskonalić poprzez modlitwę i medytację. Nienawidzi nieuczciwości w ludziach. Zwierzęta bardzo lubi i wyjątkowo dobrze się z nimi rozumie - a jeśli widzi, że ktoś źle je traktuje, wzbiera w nim wściekłość. Bardzo często ma huśtawki humorów, przez co trudno z nim wytrzymać - a jeszcze trudniej do niego dotrzeć.

Historia


Dzieciństwo
Relay urodził się w patologicznej rodzinie w Nowym Jorku. Już w wieku dwóch lat został oddany do domu dziecka. Chłopiec rósł w otoczeniu zepsutych dzieci, które znalazły się w podobnej sytuacji co on i nie respektowały żadnych wartości - w dodatku opiekunki zatrudnione w ośrodku były kompletnie nieodpowiedzialne i nie zwracały uwagi na bójki, prześladowania czy nawet szerzenie się uzależnień wśród ich podopiecznych - przychodziły jedynie odsiedzieć swoją zmianę aby dostać wypłatę. W ten sposób Relay uczył się przeżyć w miejscu, które niewiele różniło się od przepełnionej drapieżnikami dziczy - każdą rzecz, każdy przywilej i swoją pozycję w wewnętrznej hierarchii ośrodka musiał zdobyć za pomocą swoich rąk i swojego umysłu. Wypaczyło to w znacznym stopniu jego zdolności do empatii czy nawet do normalnych relacji z ludźmi - wzmogło jednak wytrzymałość, charyzmę, zdolność do szybkiej oceny sytuacji oraz przebiegłość. Nagły zwrot w jego życiu nastąpił, kiedy miał dziesięć lat. Podczas gdy pewien wyrośnięty chłopiec uznał, iż poprzez walkę pozbawi go roli herszta lokalnej bandy, Relay tak się wściekł, iż jego oponent uderzył o ścianę nim jeszcze zdążył zrobić krok w jego stronę. Bez uderzenia, bez choćby nawet dotyku. Całe zajście widziała opiekunka, która szybko wykonała telefon do odpowiednich ludzi. Tak oto Relay dostał się do rodziny zastępczej. Jednakże nie była to zwykła rodzina... była to rodzina czarodziejów.
Mulhollandowie mieszkali w Nowym Meksyku w mieście Albuquerque. Ich dom niczym nie wyróżniał się na tle sąsiednich, mugolskich domostw - jednakże jego wnętrze było zaskakująco magiczne. Urządzenia, które działały bez ingerencji ludzi, obrazy, które żyły własnym życiem. Wszystko to było dla Relaya tak nierealne, tak odległe, iż minęło kilka tygodni zanim chłopiec w ogóle odezwał się do nowych rodziców - a kilka miesięcy, zanim zaczął zachowywać się w miarę normalnie.

Hogwart
Gdy miał jedenaście lat - dokładniej, zdarzyło się to w wakacje - otrzymał list z Hogwartu. Słyszał już o nim od swoich nowych opiekunów, nie potrafił sobie jednak wyobrazić iż może w ogóle istnieć coś takiego. Czasami zastanawiał się, czy nie robią sobie z niego żartów.
Nie robili. Hogwart był miejscem, gdzie młody Relay - teraz już Mulholland - nauczył się kontaktów z normalnymi ludźmi, poznał rówieśników którzy nie przejawiali wobec niego jawnej wrogości - jak to było wcześniej. Niestety, dzieciństwo w nowojorskim domu dziecka pozostawiło szramę na jego psychice, która nie miała na razie prawa zniknąć. Chłopiec przejawiał skłonności do agresji czy sadyzmu i zawsze wydawał się inny niż wszyscy. Bardzo często manipulował ludźmi, okłamywał ich i sam nie potrafił zrozumieć dlaczego to robi. Jego wyniki w szkole były bardzo przeciętne - szczególnie z elementów czysto teoretycznych. Pasją zdawała się być dla niego walka - zawsze powtarzał, iż woli lekcje gdzie może pomachać różdżką niż te, gdzie może pomachać jedynie piórem.

Po Hogwarcie
Po skończeniu szkoły nie mógł nigdzie znaleźć pracy, acz odkrył w sobie nowe zamiłowanie - do muzyki. Wyjechał spowrotem do Ameryki, gdzie nauczył się grać na wielu instrumentach, jednakże nie chcieli go przyjąć do żadnego zespołu gdyż z nikim nie mógł się dogadać. W końcu został DJem i zatrudnienie znalazł w klubach nocnych, co w krótkim czasie przełożyło się na jego jeszcze głębsze zepsucie - zaczął brać narkotyki, znalazł bardzo toksycznych znajomych, bezwzględnie wykorzystywał poznane kobiety krzywdząc je. Po kilku latach został jednak oszukany przez swoich pseudo-kolegów, którzy przy okazji go okradli. Wtedy przejrzał na oczy i zdecydował się wyjechać do Wielkiej Brytanii, choć jego psychika nadal pozostawała w stanie niestabilności...

Duchowa Odnowa
W Wielkiej Brytanii poznał wielu nowych, miłych ludzi. Udało mu się odbudować umiejętność zawierania normalnych, zdrowych relacji z ludźmi, bez potrzeby manipulacji. Powrócił do swojej dawno porzuconej pasji, czyli starożytnych ksiąg, które dostał kiedyś w prezencie. Jedną z nich była Amal'ahel - księga wyznawców Amala. W miarę poszerzania się kultu o nowych członków i rozbudowywania jego struktur, psychika Relaya doznała zupełnej odnowy - dzięki naukom zawartym w Księdze diametralnie zmieniło się jego spojrzenie na świat, ludzi i całe otoczenie. Stał się bardziej kontaktowy, wyrozumiały i tolerancyjny. Powoli dąży do wyznaczonego sobie celu - chce zostać głową nowego, nieskorumpowanego i otwartego na ludzi Kościoła - na nowo zbudować Kult Amala.

Rodzina:
??? - Biologiczni rodzice
Ted Mulholland - Ojciec po adopcji
Judie Mulholland - Matka po adopcji
Erastus Mulholland - Syn

Relacje:

Peter Lestrange - Przyjaciel Relaya
Mario Lestrange - Przyjaciel Relaya
Daryll Mace - Przyjaciel Relaya

Ciekawostki:
- Jego patronus to hiena.
- W Ameryce trzy razy został aresztowany, lecz nigdy go nie skazano.
- Jest Prorokiem Kultu Amala
[Obrazek: FEA_Brand_of_the_Fell_Dragon.png]
Daniel
Czarodziej
Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#2
Repka leci.
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.