Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
HannahFuckie
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Gru 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Hannah (Han,) Nickols
Miejsce urodzenia: 3 Sierpnia 2030.r Szpital Świętego Munga,Londyn, Anglia,Upalny dzień lata.

Status krwi: Hannah jak to wypada na rodzinę Ślizgonów jest Czystej Krwii

Cechy charakteru: Hannah jest dość tajemniczą osóbką zamkniętą w sobie ale to nie znaczy ,że jest cichutka i miła ..o nie..nie..Potrafi być też bardzo wredna i chamska w obronie własnej lub bliskiej osoby.Jest także osobą wścibską ale zarazem sprytną np: jak odnajduje prezenty na święta i zapakowuje je w ten sam sposób jak były przedtem.

Wygląd postaci: Dziewczyna ma bardzo długie ciemno-brązowe włosy, Spore zielono-szare oczy,szczupła sylwetka i 

Historia postaci: Wychowała się w Londynie w dość sporym jednorodzinnym domu.Jej rodzice może i byli czystokrwistymi czarodziejami ze Slytherinu, ale jednak byli ciepłą i kochającą się rodziną bez tradycjonalizmów np: takich jak u (Blacków czy Malfoyów..) 
Hannah uczyła się w zwykłej mugolskiej szkole w Londynie miała grupkę przyjaciół z którymi była nie rozłączna , od zawsze wiedziała ,ze rodzice są czarodziejami i ,że ona też nim będzie. Bardzo pragnęła trafić do Slytherinu tak jak rodzice chodź nie popierała do końca poglądów Ślizgonów dotyczących Szlam i osób półkrwii. Miała przyjaciółkę pochodzącej z rodziny mugoli ale pewnego dnia zauważyła u niej magiczne zdolności takie jak u niej i od tej pory oczekiwały razem listów z Hogwartu. 
Zdolności magiczne pojawiły się u niej w wieku 4 lat gdy przenosiła swoje zabawki siłą lewitacji.
Slytherin :*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeBig Grinowiedziałam się o nim na kanale DrollercasterWorld 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak przeczytałam

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Brakuje porau rzeczy ale w sumie być może może być.

Slytherin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.