Zaakceptowane Podanie na ucznia.
Human
Azkaban
Posty: 55
Tematy: 7
Wrz 2015
Ravenclaw

#1
Imię i nazwisko: Matthias Adams
Miejsce urodzenia: Londyn, szpital świętego Munga
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Matthias jest osobą dosyć inteligentną. Niestety jest niecierpliwy, oraz trochę nerwową. Od maleńkości wyróżniała się spośród innych jego cech ciekawość, zawsze był ciekawy wszystkiego. Jest też dosyć grzeczny, słucha się dorosłych. Jest bardzo gadatliwy, co czasami może zdenerwować. 
Wygląd postaci: : Ma czarne, rozczochrane włosy, oraz niebieskie oczy. Ubiera się zazwyczaj w bluzę dresową, oraz dresowe spodnie. Nie jest otyły, lecz nie jest też anorektykiem. Ma chude policzki i lekko opaloną twarz. Jest raczej przeciętnego wzrostu.
Historia postaci: : Urodził się 16 maja 2034 roku. Był on pierwszym dzieckiem Sybilli i James'a. Rodzice nie ukrywali przed nim jego pochodzenia, od maleńkości wiedział o świecie czarodziejów, jednak rodzice martwili się czy Matt też posiada zdolności magiczne. Wszystko wyjaśniło się gdy pewien jego kolega, zdenerwował go tak mocno, że po chwili zaczął wymiotować  ślimakami. Od wtedy jego rodzice wiedzieli, że jest to dlatego, że posiada takowe zdolności. Gdy w wieku 11 lat dostał list z Hogwartu, natychmiast udał się z rodzicami na Pokątną. Zakupił tam: Różdżke, podręczniki, zeszyty, pióro oraz kociołek. Kiedy nadszedł 1 września udał się z rodzicami na stacie King's Cross, gdzie poszedł na peron "dziewięć i trzy/czwarte". Z tamtąd udał się do Hogwartu.Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z serwisu YouTube.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Jakby co to posiadam zgodę na nową postać od Asacrona.
Remy
Azkaban
Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#2
Potwierdź mi jakoś na PW posiadanie tej zgody od Asacrona.

Podanie czytelne, lecz trochę krótkie.
Akcept.

[Obrazek: 3dqndfR.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.