Zaakceptowane Podanie na ucznia
xFabekx
Azkaban
Posty: 4
Tematy: 2
Gru 2015
Ravenclaw

#1
Imię i nazwisko: Alex Farris
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 50
Cechy charakteru: Alex jest spokojnym  i cichym chłopcem. Jest dość nieśmiały dlatego nie ma za dużo kolegów. Ma dość dobrą pamięć do wszystkiego oprócz szkoły, nigdy nie pamięta kiedy będzie kartkówka lub sprawdzian. Długo się uczy a potem niczego nie pamięta. Pomaga każdemu kto potrzebuje pomocy, i jak na spokojnego chłopca jest odważny i lojalny. Bardzo lubi sztuki walki i od paru lat ćwiczy.
Wygląd postaci: Alex ma ciemne blond włosy, nie jest najwyższy ale i nie najniższy ,jest lekko opalony i ma szary kolor oczu.
Historia postaci: Alex wychowywał się w Londynie i często się przeprowadzał. Nigdy nie miał prawdziwego przyjaciela i dlatego jest taki cichy. Kiedy Alex  miał 9 lat wyszedł na spacer do rynku spotkał czarodzieja, oczywiście nie wiedząc, że to czarodziej. Mężczyzna był animagiem i przypadkiem zmienił się w psa na oczach Alexa. Alex myślał, że mu się to wydawało. Kiedy opowiedział to rodzicom, chłopiec zauważył, że rodzice się nerwowo zachowują i wtedy usłyszał od rodziców, że czarodzieje żyją i jest jednym z nich. Rankiem pod koniec wakacji przed urodzinami Alexa przyleciała sowa z Hogwartu. Chłopiec bardzo się ucieszył i od razu wziął ze sobą inne listy i pobiegł do jadalni pokazać rodzicom, że się udało. Następnego dnia Alex z mamą poszli na ulicę pokątną by zrobić zakupy. Nie spodziewał się, że wokół niego jest tylu czarodziei. Na początku byli kupić różdżkę i szaty do szkoły. W trakcie zakupów znikła mama Alexa. Wróciła z sową jako prezent urodzinowy dla Alexa. Na końcu byli po książki i udali się do domu. W dzień wyjazdu Alex był szczęśliwy ale i zdenerwowany. Kiedy weszli na peron 9 i 3/4, Alex zdenerwowany podszedł do pociągu i wszedł do środka szukając wolnego miejsca. Kiedy spokojnie usiał, zaczął patrzeć jak pociąg rusza i tak zaczyna się jego historia w Hogwarcie.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.