Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Roxi Coockie
Azkaban
Posty: 4
Tematy: 2
Gru 2015

#1
Imię i nazwisko: Roksana Rose
Miejsce urodzenia: Londyn ,szpital świętego Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Roxi jest śmiała ale małomówna ,dlatego może do kogoś podejść i zagadać ale potem mało się odzywa.Jest też odważna ,nie wystraszy jej byle co.Jest dosyć poważna ,rzadko śmieje się z cudzych żartów ale umie zabawić wszystkich do o koła.Miła jest ale to zależy dla kogo.Mimo że jest czasami poważna da się ponieść swojej wyobraźni.Nie umie komuś spojrzeć w oczy i skłamać ma po tym wyrzuty sumienia.Lubi czasem posiedzieć sama ,a czasem w gronie innych ludzi ale tylko czasami ,bo od hałasu boli ją głowa.
Historia postaci: Roxi ma czarne włosy najczęściej upięte w kucyk ,gdy je rozpuści ma jedno oko zasłonięte grzywką ,a włosy są tak około za ramiona.Oczy są jasno niebieskie i wesołe.Jest wysoka ale jest szczupła.Jej usta są w kolorze jakiegoś odcienia czerwieni ,a cerę ma bladą.Lubi się ubierać w czarne leginsy ,różową bluzkę na ramiączkach ,biały sweterek i brązowe botki.Ma i duży nos ale nie przesadnie.
Historia postaci: Roxi urodziła się w Londynie w małej cichej wiosce ,jej tata jest mugolem ,za to mam czarownicą.
Dzieciństwo miała fajne zabawy w trawie ,bieganie z psem po podwórzu ,siedzenie do późna na polu ale ten czas miał się zakończyć ,bo jej tata został wyrzucony z pracy i musieli się przeprowadzić do jej dziadków (czarodziejów) do miasta.
Gdy 1 rok minął od przeprowadzki do dziadków jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym ,Roxi miała w tedy 6 lat ,była bardzo smutna.
Kiedy zaczęła jej się ujawniać moc (miała w tedy 7 lat) ,była bardzo zaskoczona i poszła z tym do babci.Myślała że babcię to zadziwi tak samo ale się myliła ,kiedy to powiedziała babci ona jej wszystko wyjaśniła że jest czarownicą i że kiedy skończy 11 lat pojedzie do Hogwartu.
Kilka ,a dokładnie 2 lata później wyjechała z dziadkami na wakacje nad jezioro ,które było otoczone lasem , zaczęła ćwiczyć łucznictwo ,bardzo to lubiła ,bo dawała jej to poczucie wolności.Pewnego sierpniowego wieczoru Roxi szła do lasu na spacer ,bo zawsze od kąt kiedy tutaj przyjechali chodziła na spacer wieczorem ,kiedy wracała nagle z krzaków wyskoczył rozeźlony wilk ,Roxi nie wiedział co robić ,bo zatarasował sobą jedyną drogę ucieczki ,więc wzięła najbliższą gałąź i zaczęła się bronić ,jakoś udało jej się uciec więc pobiegła do domu.
Kiedy skończyła już 11 lat nie mogła się doczekać aż przyleci sowa z Hogwartu.Kiedy to się stało była zachwycona i nie mogła się kiedy wsiądzie do pociągu i pojedzie nim do Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Z listy serwerów http://www.minecraft-list.pl

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Wstrzymane.

Skąd stary wzór?  Zmień wzór podania na aktualny.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Roxi Coockie
Azkaban
Posty: 4
Tematy: 2
Gru 2015

#3
Nightmare napisał(a): (30.12.2015 23:29)Wstrzymane.

Skąd stary wzór?  Zmień wzór podania na aktualny

Poprawione. Smile
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#4
Wstrzymane.

Cechy - rozpisz.

Historia - Skoro przeprowadziła się do miasta to skąd nagle wieczorem znalazła się w lesie? Jeśli chodziło o to że przeprowadziła się pod miasto, blisko jakiegoś lasu, to zmień na to. Dostała sowę z Hogwartu?
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Roxi Coockie
Azkaban
Posty: 4
Tematy: 2
Gru 2015

#5
Poprawiłam.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#6
Zaakceptowane.

[Obrazek: 58FGqR8.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.