Zaakceptowane PODANIE NA UCZNIA
izzyxx4
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Sty 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Tom Crute
Miejsce urodzenia: Szpital w Yorku
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Tom był spokojnym i poukładanym chłopcem. Lubił przebywać w towarzystwie innych. Był odważny i nie bał się niczego.Za przyjaciółmi mógłby skoczyć  w ognień. Nauka nie sprawiała mu kłopotu, ale też nie była dla niego nagrodą. Często się wściekał, ale szybko dochodził do siebie.
Wygląd postaci: Tom był drobnym chłopcem z wielkim sercem. Miał czarne włsoy i piwne oczy. Nie posiadał znaków szczególnych poza opażeniem na prawej ręcę.
Historia postaci: [i]Tom zawsze chciał zostać lekarzem i nieśc pomoc innym. Za dziecka bawił się stetoskopem, który zabierał tacie, który był chirurgiem. Jednak pewnego dnia, kiedy tata skaleczył się w rękę usłyszał mamę, która powiedziała volnera sanatu i  machnęła różdżką, a ojcu zagoiła się ręka. Rodzice nie widzieli dziecka, ale Tom opowiedział o tym mamie, która mu wszystko wyjaśniła. Spojrzał na nią wściekły, że nie dowiedział się o tym wcześniej. Był taki wściekły, że dwie szyby pękły w pokoju. Dowiedział się, że złość może wplywać na  magię . Rodzice powiedzieli mu, że  będzie wielkim czarodziejem. W czasie oczekiwania na list do Hogwartu starał się nieśc pomoc innym i być z przyjaciółmi, ponieważ widział, że niedługo ich straci. W wiku 11 lat dostał list do Hogwartu i tam zaczęła się jego przygoda...[/i]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem się o nim 5 lat temu, za czasów jak jeszcze nie było klienta. Grałem na nim przez rok. Dowiedziął się o niem na jakiejś stronie z serwerami do mc.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  TAK i się z nim zgadzam

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Gryffindor!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.