Zaakceptowane Podanie na ucznia
marvales
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 3
Wrz 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Nick Merico
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn
Status krwi: 10%
Cechy charakteru: Jest on dosyć inteligentny, poważny, oraz myśli optymistycznie, nigdy nie sądzi, że coś będzie źle. Nick ma bardzo dużą ambicje i odniósł wiele sukcesów w życiu. Bardzo lubi poznawać przyjaciół. Czasami jest niecierpliwy, bardzo nie lubi długo na coś czekać. Stara się być dla wszystkich jak najmilszy. Bardzo często nie dowierza, nawet gdy mówi się mu jakie są fakty.  Dosyć ciężko jest go zdenerwować, lecz wszystko ma swoje granice.
Wygląd postaci: Posiada czarne włosy, zawsze ułożone w ten sam sposób, lekko do góry oraz piwne oczy. Ma chude policzki opaloną karnacje. Ma leciutko odstające uszy.  Jest jedną z chudszych osób. Jest przeciętnego wzrostu. Ubiera się raczej luźnie.
Historia postaci: Nick urodził się jako pierwsze i puki co ostatnie dziecko państwa Merico. Pochodził z takiej rodziny, która miała dość środków na wszystko, nie byli biedni, ale nie byli też jakoś "mega" bogaci. W wieku  3 lat przeprowadził się do Leeds gdzie zamieszkał na stałe. Zaczął tam chodzić do pierwszej szkoły, gdzie poznał najlepszego przyjaciela Célestin'a Levittoux'a.  Jego życie wydawało mu się normalne, lecz zmieniło się to, gdy ujawniła się jego moc. Nie wiedział o co chodzi, gdy jego kolega zaczął po prostu kichać wodą, gdy go zdenerwował. Ujawniały mu się moce więcej razy, ale nadal nie wiedział o co chodzi. Gdy w wieku 11 lat dostał list z Hogwartu, bardzo się zadziwił. Napisane było tam jakie podręczniki musi mieć, pisało o szatach oraz o różdżce, kociołku i zeszytach. Udał  się  na Pokątną ze swoim kuzynem Matthias'em Adams'em, gdzie zakupił razem z nim różdżkę, kociołek, podręczniki, pióro oraz zeszyty.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z YT.
 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
W sumie wszystko jest dobrze, podanie zaakceptowane HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.