Zaakceptowane Podanie na ucznia - Leinad.
Leinad
...Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
172
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Ernie Dean Artemis
Miejsce urodzenia: Szpital św.Munga
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Szybko się uczy - ach tak... Ernie uwielbia się uczyć, uważa, że nauka jest na pierwszym miejscu i to ona jest najważniejsza. Cóż, trochę w tym prawdy. Bystry - Ernie ma głowe do nauki, przez to też jego bystrość jest dosyć duża. Leniwy - tak... Ta cecha, według jego samego, jest najgorsza. Co prawda, do nauki zapał ma zawsze, ale do innych czynności, jak na przykład sprzątanie nie przykłada większei wagi, a gdy może - unika tego. Ernie stara się być miły, jednak czasem, gdy ktoś zajdzie za daleko, równie dobrze może już nie oddawać takiej sympatii. Według chłopca - drugą, najgorszą u niego wadą jest szybkie zdenerwowanie. Och tak... Następuje to bardzo szybko, gdy się uczy, a czegoś po prostu nie może zakuć.
Wygląd postaci: Chłopiec jest nawet przystoiny. Ma czarne, silne włosy, z których on sam jest dumny. Jego oczy mają kolor piwny, są one średniej wielkości. Nos jest zgrabny, raczej mały. Policzki chłopca są troszkę zapadnięte. Usta są także małe. Ogólem - cała twarz jest okrągła i ładna. Chłopiec jest, jak na 11 lat, bardzo mały, bo ma około 1,15 centymetra wysokości. Ernie jest chudym chłopcem, chociaż czasami może jeść godzinami. Chodzi o to, że jeżeli jest jakieś ulubione danie chłopaka, to może to jeść i jeść cały czas. Nogi ma krótkie. Często ubiera się w jakiś luźniejsze ciuchy.
Historia postaci: Był pochmurny, lodowaty wieczór. Dokładniej - 26 lutego 2036 roku, około godziny 18.37. W Szpitalu Św. Munga był okres radości. Na świat przyszło kolejne dziecko rodziny czarodziejów. Amanda i Olivier - rodzice Ernie'go byli już przepełnieni niewyobrażalnym szczęściem. W końcu narodziło się ich dziecko, ich syn. Rodzice nie mogli się na niego na patrzeć. Był to dla nich cudowny czas, podobnie jak dla reszty rodziny, która dowiedziała się o narodzinach jakąś godzine po wydarzeniu. Rodzice postanowili go nazwać -Ernie. Ernie Dean. Dwa lata później chłopak potrafił już mówić oraz chodzić. W kwietniu 2038 roku rodzina wybrała się na mugolski plac zabaw. Raczej nigdy tego nie robili, ale postanowili, że Ernie miło spędzi w ten sposób czas.  Chłopak poszedł się bawić do piaskownicy. Używając wiaderka i łopaktki, które rodzice kupili uprzednio w mugolskim kiosku znajdującym się niedaleko placu, zaczął budować jakieś budowle z piasku. Gdy kończył on budować zamek, jakiś chłopak niechcący wpadł na zamek. Ernie się zdenerwował, ale również był troche smutny. W pewnym momencie, zamek już stał ponownie, jednak nie postawił go nikt rękami. To była magia. A rodzice wszystko zaobserwowali. Teraz było wiadomo, że Ernie jest czarodziejem. 4 lata później, rodzice zaczeli mu opowiadać o świecie czarodzieji. Uznali, że już jest w odpowiednim wieku, by to wiedzieć. Jednak, co dziwne, rodzina mieszkała w Ottery, gdzie mieszka sporo czarodzieji, a chłopak nigdy nie dowieział się o magii, ewentualnie, nigdy o niej nie wspominał. Chłopak bardzi zaczął się interesować tym światem, który praktycznie zawsze go otaczał. W wieku jedenastu lat dostał on list z Hogwartu. Już wiedział, że to będzie wspaniały rok.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: YouTuby

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Jakże by inaczej.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Uprzedzenie - mam zgodę od Żmiji na multikonto ucznia. W razie niedowierzeń, mogę wysłać ss'a z wiadomością od niej. Uczeń na konto - Leinad
Remy
Azkaban
Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#2
@Ładne podanie, akceptuję.


[Obrazek: 3dqndfR.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.