Zaakceptowane Podanie do hogwaru NA UCZNIA
Merygabl
Azkaban
Posty: 13
Tematy: 7
Paż 2015
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: Mery See
Miejsce urodzenia: Londyn ,szpital świętego Munga 
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Mery jest śmiała ale małomówna ,dlatego może do kogoś podejść i zagadać ale potem mało się odzywa.Jest też odważna ,nie wystraszy jej byle co.Jest dosyć poważna ,rzadko śmieje się z cudzych żartów ale umie zabawić wszystkich do o koła.Miła jest ale to zależy dla kogo.Mimo że jest czasami poważna da się ponieść swojej wyobraźni.Nie umie komuś spojrzeć w oczy i skłamać ma po tym wyrzuty sumienia.Lubi czasem posiedzieć sama ,a czasem w gronie innych ludzi ale tylko czasami ,bo od hałasu boli ją głowa.
Historia postaci: Mery ma czarne włosy najczęściej upięte w kucyk ,gdy je rozpuści ma jedno oko zasłonięte grzywką ,a włosy są tak około za ramiona.Oczy są jasno niebieskie i wesołe.Jest wysoka ale jest szczupła.Jej usta są w kolorze jakiegoś odcienia czerwieni ,a cerę ma bladą.Lubi się ubierać w czarne leginsy ,różową bluzkę na ramiączkach ,biały sweterek i brązowe botki.Ma i duży nos ale nie przesadnie.
Historia postaci: Mery urodziła się w Londynie w małej cichej wiosce ,jej tata jest mugolem ,za to mam czarownicą.
Dzieciństwo miała fajne zabawy w trawie ,bieganie z psem po podwórzu ,siedzenie do późna na polu ale ten czas miał się zakończyć ,bo jej tata został wyrzucony z pracy i musieli się przeprowadzić do jej dziadków (czarodziejów) do miasta.
Gdy 1 rok minął od przeprowadzki do dziadków jej Mama zginęli w wypadku samochodowym ,Mery miała w tedy 6 lat ,była bardzo smutna.
Kiedy zaczęła jej się ujawniać moc (miała w tedy 7 lat) ,była bardzo zaskoczona i poszła z tym do babci.Myślała że babcię to zadziwi tak samo ale się myliła ,kiedy to powiedziała babci ona jej wszystko wyjaśniła że jest czarownicą i że kiedy skończy 11 lat pojedzie do Hogwartu.
Kilka ,a dokładnie 2 lata później wyjechała z dziadkami na wakacje nad jezioro ,które było otoczone lasem , zaczęła ćwiczyć łucznictwo ,bardzo to lubiła ,bo dawała jej to poczucie wolności.Pewnego sierpniowego wieczoru Mery szła do lasu na spacer ,bo zawsze od kąt kiedy tutaj przyjechali chodziła na spacer wieczorem ,kiedy wracała nagle z krzaków wyskoczył rozeźlony wilk ,Mery nie wiedział co robić ,bo zatarasował sobą jedyną drogę ucieczki ,więc wzięła najbliższą gałąź i zaczęła się bronić ,jakoś udało jej się uciec więc pobiegła do domu.
Kiedy skończyła już 11 lat nie mogła się doczekać aż przyleci sowa z Hogwartu.Kiedy to się stało była zachwycona i nie mogła się kiedy wsiądzie do pociągu i pojedzie nim do Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Z listy serwerów Drollercaster 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Wszystko fajnie ale nie zgadzam się na kolejną sierotę na serwerze, usuń wzmiankę o tym dostosuj do nowej wersji historii charakter i bedzie dobrze podanie wstrzymane
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Zaakceptowane GryffindorSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.