Zaakceptowane Podanie na ucznia - Michael
Polack00
Azkaban
Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2016

#1
Imię i nazwisko: Michael "White-Red" Novak
Miejsce urodzenia: Birmingham
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Michael, jak na swój wiek, jest trochę zbyt "dorosły". Cechuje go wysoka odpowiedzialność - z reguły sam umie o siebie zadbać. Zawsze żądny przygód, zdołał pokonać absolutnie wszystko na swojej drodze bez ani chwili zawahania. Jego inteligencja i spryt wyciągnęły go z wielu tarapatów. Jako chłopiec noszący nazwisko polskiego pochodzenia ogromnie interesuje się właśnie Polską, ale i tak czując się Anglikiem. Koledzy w szkole, przezywając go "Polaczkiem", wyhartowali jego charakter. Przez swoich dwóch najlepszych, a zarazem jedynych przyjaciół był zwany White-Red, czyli Biało-Czerwonym. Nie przeszkadzało mu to. Kierując się zachowaniem swych przodków zdolny jest do bezinteresownej pomocy. Głównie jest samotnikiem, ale zdarza się, że znajdzie kolejnego przyjaciela w Hogwarcie.
Wygląd postaci: Mimo, iż jest dorosłym w środku, to jest dzieckiem na zewnątrz. Ma zaledwie 167 cm wzrostu i waży 36 kg - ma niedowagę. Nie zważając na jego masę pod koszulą kryją się dorodne muskuły, ale nie jak u Pudziana. Jego ciemnoniebieskie oczy miło ozdabiają jego dość chudą twarz wraz z tłustymi, w miarę długimi włosami ciemnego blondu.
Historia postaci: Około 50 lat przed narodzinami Michaela pewien Polak postanowił wyjechać do Anglii. Założył tam rodzinę z pewną Angielką, czarodziejką. Za żadne skarby nasz rodak tego nie wiedział, ale cóż, prawda później wyszła na jaw. Ich potomkini ożeniła się z innym Anglikiem. Tak właśnie powstał Michael. Ćwierć czarodziej, ćwierć Polak.
Jako młodzieniec nie miał łatwego dzieciństwa. Liczne dokuczania, przepychanki a nawet pobicia ze strony jego rówieśników zniszczyły mu dzieciństwo. W końcu znalazł dwóch kolegów. Byli najlepszymi kumplami pod słońcem.
Objawy, że jest czarodziejem, zaczęły się nieco później. Mając 9 lat posiadał w pewnym momencie pokój niczym pewne pustkowie. Gdy jego mama oznajmiła że idzie do niego na górę, rzeczy natychmiast znajdywały swoje miejsce. W momencie, kiedy próg został przekroczony przez nieustraszoną nogę jego matki, pokój lśnił nie do opisania. Wyjaśniła potem, że kilka minut wcześniej był tu straszny bałagan, ale dopiero potem zrozumiała, że też jest czarodziejem.
Nadeszły jego 11-ste urodziny. Dostał prezenty, to prawda, lecz największym prezentem dla całej rodziny był list z Hogwartu. Wnet jego mama oraz Michael poszli na Pokątną, by kupić mu rzeczy do szkoły. Dzień przed rokiem szkolnym odjechał z tęsknotą w sercu po przygody w Hogwarcie.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi z klasy.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
RavenclawSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.