Zaakceptowane Podanie na ucznia
Blue Aka Shadow
Azkaban
Posty: 5
Tematy: 4
Gru 2015

#1
Imię i nazwisko: Katins Demons (Ksywka Shadow)
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Katrins Jest pomocna i miła. Dobrze się uczy ale jest nieśmiała. Często wyróżnia się swoją dzielnością. Nie Lubi jak ktoś ją okłamuje. Również nie lubi jak ktoś j obgaduje, że lubi smoki. 
Wygląd postaci: Katrins ma czarne włosy z grzywką i końcówki włosów ma koloru czerwonego. Katrins ubiera się szarą bluzę, nosi czarne buty i spodnie. Ma też naszyjnik z kryształem. Jej oczy są koloru czerwonego. Ma 174 cm wysokości.
Historia postaci: Katrin spędzała prawie cały swój wolny czas na siedzeniu w pokoju i czytaniu o smokach. Dziewczynka wiedziała od początku, że jest czarownicą. Bardzo fascynowały je smoki, które są jednak niebezpieczne. W wieku 4 lat, wujek dziewczyny, przyjechał na jej urodziny i podarował jej prezent. Katrin prawie popłakała się ze szczęścia jak się dowiedziała, że to jej kryształ smoka, który wujek zdobył przypadkiem i jest bardzo cenny. Kartins od tamtych urodzin zaczęła go nosić wszędzie ze sobą, prawdopodobnie przynosił jej szczęście bo wszystko zaczynało jej wychodzić. W wieku 8 lat jej ojciec, pokazał jej na zdjęciach jak wygląda smok, którego spotkała jak był na wakacjach i razem z przewodnikiem chodzili po różnych miejscach w Rumunii. Dziewczynka powiedziała ojcu, że jak tylko będzie mogła to pojedzie do Rumunii zobaczyć wszystko to co jej pokazał. Kiedy się dowiedziała, że pod koniec wakacji w wieku jedenastu lat przyjdzie list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa, tak się ucieszyła, że już zaczęła się pakować. W wakacje kiedy Katrins miała już jedenaście lat, wieczorami mówiła rodzicom, że musi przewietrzyć pokój bo jej jest gorąco i nie mogła spać. Tak naprawdę czekała na list z Hogwartu i bardzo chciała by przeleciał jak najszybciej. Kiedy nadszedł ten wieczór kiedy przyleciał list, Katrins szybko zabrała list i pobiegła do rodziców by jak najszybciej ich poinformować, że się dostała. Następnego dnia Katrins z rodzicami po zjedzeniu śniadania poszła z nimi na ulicę Pokątną kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Po paru godzinach kupowania , wrócili do domu. Dziewczyna, która spakowała większość książek o smokach, by mieć miejsce na resztę. W dzień wyjazdu do Hogwartu, Katrins od rana nie spała i czekała tylko na to. Bardzo chciała już dojechać do Hogwartu, ale rodzice na spokojnie i bez żadnego stresu, opowiadali jak byli w Hogwarcie, co robili itp. itd. W końcu wyjechali na dworzec King Kros i weszli na peron 9 i 3/4. Katrins już słyszała jak wejść na peron, cztery razy dlatego bez problemów pierwsze wbiegła na peron. Po pożegnaniu się z rodzicami dziewczynka zaczęła szukać miejsce wolne miejsce. Kiedy pociąg ruszył Katrins bardzo szybko było serce i nie wiedziała jak będzie w nowej szkole, do której jechała pierwszy raz.Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Hufflepuff!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.