Zaakceptowane [Dolby] Podanie
Silexan
Gość


 
#1
Imię i nazwisko: Dolan Brand
Miejsce urodzenia: Manchester
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Cechy charaktery młodego Dolana wykształtowały się całkowicie zaraz po adopcji. Przyswajane mu w domu wartości bardzo mocno wpłynęły na jego charakter i ukształtowały go. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę i przyjaciół którzy to są dla niego prawdziwym skarbem. Następnie jest honor o który dba, jak dziecko oczywiście. Jak na swój wiek jest też dość odważny, nie boi sie przygód, wręcz ich łaknie. Jest też bardzo szczery, i ceni ludzi którzy też są szczerzy. Gdy pojawi się przed nim jakiś cel z niezwykła determinacją dąży do niego, jednak nie łamie przy tym prawa. Stara się robić wszystko w sposób prawy i szlachetny. Czasami bywa lekkomyślny.
Wygląd postaci: Chłopiec jest średniego wzrostu i średniej postury - bo przecież ciężko być umięśnionym olbrzymem w wieku 11 lat. Jego twarz też nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, prosty, sredniej wielkości nos, wąskie usta i spore oczy. Oczy mają kolor niebieski - są całkiem ładne. Na czole ma małą bliznę po małym upadku podczas pierwszych prób latania na miotle. Włosy ma blond.
Historia postaci: Nie zna swojego pochodzenia, od małego pamieta tylko sierociniec w miejscowości w której przyszedł na świat. Z informacji które uzyskał od opiekunek wie tyle że pewnej marcowej nocy pewien człowiek znalazł go na ulicy i przyniósł do sierocińca. Jednak nie przebywał tam zbyt długo ponieważ już w wieku pięciu lat trafił do rodziny która go adoptowała - Brandów. Terry i Juminako zajęli się nim naprawdę dobrze tak więc nie wyrósł na jakąś patologię. Jego moce objawiły się w wieku siedmiu lat. Gdy kichnął pękły wszystkie szklanki w domu który akurat wynajmowali. W wieku 11 lat otrzymał list z Hogwartu, potem poszedł na zakupy - sam bo ojciec jeszcze w kryminale siedział a mama była poszukiwana listem gończym. Ostatecznie 1 września wylądował na peronie i pociągiem odjechał do szkoły.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: juz nie pamiętam

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? ta

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.


Podanie złożyłem z tego konta bo na dolbiego nie pamiętam hasła XDDD
Wiedźma
Czarodziej
Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Suaby jesteś. Zaakceptowane
Gryffindor
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.