Zaakceptowane PODANIE NA UCZENNICĘ- VANESSA WOODLEY
pineskaV
Azkaban
Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2016

#1
Imię i nazwisko: Vanessa Woodley
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Vanessa jest osobą otwartą na nowe znajomości,ale jednocześnie nie ufa zbyt szybko ludziom. Jest osobą leniwą. Nie lubi pracy i wykonuje ją na ostatnią chwilę. Nie przepada za nauką ,lecz ma bardzo dobrą pamięć i szybko pochłania wiedzę. Jest osobą uprzejmą i przyjacielską,jednakże osoby nieuprzejme dla niej lub jej przyjaciół traktuje źle i nie zważając na to co inni sobie pomyślą odpłaca im sie za ich zle czyny swoimi jeszcze gorszymi. Jest także zabawna i potrafi rozbawić nawet największego smutasa. Vanessa lubi być w centrum uwagi ,ma cechy przywódcze i potrafi odnaleźć sie w tłumie. Wyjście z trudnych sytuacji znajduje niemalże od razu. Dziewczyna jest takze uparta i ,gdy cos nie idzie po jej myśli obraca sie na pięcie i nie zwraca na nikogo uwagi. Jest osobą ambitną i lubi ,gdy sie o niej mówi. W trudnych chwilach zwraca sie do przyjaciół,którzy są dla niej bardzo ważni.
Wygląd postaci: Vanessa jest dziewczyną o jasnej karnacji. Ma długie do pasa ciemne włosy i ciemnozielone oczy. Na twarzy ma ledwo zauważalne piegi. Jest szczupłą osobą o średnim wzroście. Długie rzęsy dodają dziewczynie urody. Malinowe usta,które są prawie zawsze uśmiechnięte pasują do twarzy idealnie. Dziewczyna ma na podbródku małą bliznę,którą trudno zauważyć. Nosi zazwyczaj jeansy i kolorowe T-shirty. Lubi czuć sie jednocześnie swobodnie i ładnie wyglądać. Rzadko nosi sukienki czy spódniczki.
Historia postaci: Vanessa wychowuję sie w szczęśliwej rodzinie. Jej mama nie pracuje ,ponieważ zajmuje sie jej młodszym bratem,a ojciec pracuje w Ministerstwie Magii. Dziewczyna pewnego dnia bawiła się z mamą,gdy ta niechcący podstawiła haka dziewczynce. Mała Vanessa runęła jak długa i z jej nosa zaczęła lecieć krew. Reakcja dziewczynki zdziwiła jej mamę,gdyż ta zamiast wybuchnąć płaczem ,czy też krzyknąć na nią siedziała jak gdyby nigdy nic. Matka patrząc na nią zauważyła ,ze krew nagle przestała lecieć . Ucieszona mama powiedziała jej o tym,a dziewczynka juz wiedziała - jest czarownicą. Pełna zachwytu czekała na ojca,aby powiedziec mu o przejawieniu sie jej magicznej mocy. Mężczyzna pochwalił córkę i powiedział,że był pewny ,że jest ona czarownicą. Vanessa niecierpliwie czekała na swoje jedenaste urodziny,a gdy w końcu one nastały nie ukrywała szczęścia i razem z rodzicami i młodszym braciszkiem świętowała ten dzień. Dziewczyna nie mogła sie doczekać dnia,w którym zobaczy swój list z Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi Potterhead.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: OGMPvHO.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.