Zaakceptowane Podanie na uczennice
Area
Czarodziej
Posty: 6
Tematy: 3
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko:Kate Moon
Miejsce urodzenia: Swellview
Dzień i miesiąc narodzin: 25.04
Status krwi:75%
Wiek:11 lat
Cechy charakteru:Gdy jest coś dla Kate coś ważnego to przykłada się do tego całym sercem.Chyba każdy tak by powiedział ,że Kate jest solidna.W grupie umie dobrze zmotywować do pracy ,bo pozytywne słowa każdego zachęcą.Obowiązki zawsze wykonuje.No.. to... chyba się ceni.Jest dość nadopiekuńczą osobą lecz jej to nie przeszkadza. Jej mama mówi , że to nawet i dobrze. ;P Jest trochę poważna , ale to nie oznacza ,że nie umie się zabawić.Jej przyjaciele mówią częściej ,że jest poważna , ale też "wybuchowa". Większości ludzi którzy ją znają to wiedzą , że to dość towarzyska osoba.Jest dobroduszna , skromna i cierpliwa .Uwielbia doznawać nowy wrażeń oraz gotować .Kate po prostu "kocha" teatr i chce w przyszłości zostać aktorką w teatrze. Jest zawsze gotowa się poświęcić życie za przyjaciela.Lubi także pomagać potrzebującym .Jej charakter też ma swoje minusy.Nie toleruję osób nie obowiązkowych i przesadnie wesołych . Czasem jak ktoś ją rozgniewa , może być agresywna , ale nie przesadnie.Jej największą tajemnicą jest to ,że z powodu ukąszenia przez nietoperza, w dzieciństwie, potrafi latać.Najczęściej to wygląda to tak ,że w dniu jej urodzin zamiast chodzić po ziemi "lata!".To ją za każdym razem przeraża.
Wygląd postaci: Ta dziewczyna powiemy ,że nawet jest ładna. Ma ciemne ,długie  blond włosy . jej oczy mają kolor piwny, są one średniej wielkości oraz ma pociągłą bladą twarz.Jej twarz zdobią piegi w okolicy nosa.Kate nos jest mały .Nad jej łukiem brwiowym znajdują się cieniutkie jak nitka czarne brwi. Często chodzi w niebieskich dżinsach i białej bluzce .Jej wzrost wynosi 155 cm.Waży 37kg.Każdy twierdzi ,że jest lekka jak piórko. Na głowie zawsze nosi jasno niebieską kokardę.No... na pewno Każda dziewczyna by jej pozazdrościła kolekcji kokard.Ma ich tak dużo ,że z pewnością ma kokardę każdego koloru lub odcieniu danego koloru.Chłopcy ciągle chwalą ja za ładne zgrabne nogi.Kate uwielbia czesać swoje włosy więc dlatego ma takie zadbane.Na jej buźce nawet nie gości ani jeden pryszcz . Gładka skóra ulala.
b]Historia postaciTonguerzed dostaniem listu jej życie wyglądało dość normalnie.Mieszkała z rodzinką w drewnianym domu w Swellview. Najczęściej spędzała czas bawiąc się z koleżankami na łące za domem . Pewnego dnia gdy siedziała sama w salonie i czytając książkę , w pewnym momencie zauważyła za nigdy nie używanym kominkiem jakąś rzecz.Z zaciekawieniem podeszła do kominka i powolutku wyjęła skrzynkę.Zdziwiona otworzyła ją. W niej znajdowała się jakaś różdżka.(Pomyślała że to jakaś stara ZABAWKOWA RÓŻDŻKA ) więc zabrała ją do swojego pokoju ponieważ pomyślała ,że to przecież TYLKO ZABAWKA ,ale w pokoju się coś innego okazało.Gdy przyniosła skrzyneczkę do pokoju wyjęła jako rzekomą ZABAWKOWĄ RÓŻDŻKĘ . Była w tamtym momencie smutna więc dla pocieszenia chwili , ( myśląc ,że magia nie istnieje) powiedziała jakieś zaklęcie, które przyszło jej pierwsze do głowy (wymyślone).Ku zaskoczeniu , po jej pokoju zaczął biegać zakiś niebieski podobny do niby ducha , mały króliczek. Przerażona odłożyła różdżkę i usiadła na fotelu w pokoju .Po paru minutach nie wyjaśnionych wydarzeń , weszła mama do pokoju i się zapytała czy wszystko gra. Jednakże odpowiedziała :"nie" .Opowiedziała jej o ostatnich wydarzeniach.Myślała ,że będzie mieć zdziwioną minę lecz jej nie miała . Po kilku głębokich westchnieniach , mama opowiedziała całą prawdę o korzeniach i członków ich rodziny .To ją zdziwiło .Nagle mama chwyciła Kate za rękę i wyszły do sypialni rodziców. Tam zauważyła , że mama odsłania jakąś zasłonkę obok kaloryfera. Zdziwiła się ponieważ ujrzała jakiś obcy jej otwór .Po minucie mama już siedziała przy stoliku i pisała jakiś list ; po napisaniu listu wsunęła go do tego otworu , gdzie znikną w głębi tej dziury.Po paru dniach , siedząc w pokoju i bawiąc się z chomikiem usłyszała stukot ze strony okna. Zdziwiła się . Ujrzała dużą biało szarą sowę mającą przywiązaną karteczkę do nogi.Gdy rozwinęła ten rulonik , zauważyła ,że to list z Hogwardu ; była zdziwiona ponieważ myślała ,że to możliwe tylko w jakichś książkach J.K Rowling. Z tą wiadomością pobiegła do kuchni gdzie znajdowała się jej mama wraz z siostrą Ewelina.Mama po przeczytaniu listu powiedziała , że tata jutro zawiezie ją na peron .Na drugi dzień , akurat obudził ją tata i powiedział żeby się zbierała .Zadowolona spakowała plecak ;wraz z skrzyneczką ; i pobiegła na dwór do samochodu.Spokojnie czekała na tatę : po chwili wsiadł i ruszyli.Latający samochód jej nie zdziwił po tych wydarzeniach.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziała się o serwerze dzięki kanałowi na youtube pod nickiem Drollercastler Studio.

Czy przeczytałeś/łaś regulamin serwera Hapel.pl?: Tak przeczytałam regulamin.


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Sprytna próba zamaskowania w charakterze informacji o ugryzieniu nietoperza i zostaniu batmanem. Rzecz jasna to nie przejdzie, lecz reszta karty jak najbardziej. Akceptuje, Gryffindor
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.