Zaakceptowane Podanie na uczennicę (Poprawione)
olasta1234
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Gru 2015
0
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Anabeth Brenner
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jej charakter może być różny, w zależności od sytuacji. Jest inteligentna, ma dobrą pamięć i zadziwiająco wielki talent do przyciągania kłopotów. Ciekawi ją zawsze to co nie powinno, jest odważna. W stosunku do innych osób jest dość nieśmiała i skryta. Nie mówi za dużo, woli raczej słuchać tego ci mówią inni. Nigdy nie wtrąca się do nie swoich spraw, jednak gdy ktoś będzie potrzebował pomocy, ona zawsze wyciągnie pomocną dłoń. Nie łatwo jej oszukać, wie kiedy ktoś kłamie. Lubi spędzać czas sama, w ciszy i w otoczeniu książek.
Wygląd postaci: Długie, proste blond włosy, jaskrawo zielone oczy. Kremowa cera. Około 1,70 metra wysokości. Szczupła i drobna. Ubiera się na ogół w jeansy, koszulki najczęściej z wizerunkami różnych zwierząt, szczególnie wilków oraz kozaki z białymi sznurówkami.
Historia postaci: Przed otrzymaniem listu życie Anabeth wyglądało w miarę normalnie. Chodziła do szkoły w której nie miała niestety wielu przyjaciół. Jej ojciec jest czarodziejem, a matka była mugolką. Nie poznała nigdy swojej matki która zmarła przy porodzie. Wychowywana przez ojca przykładała dużą wagę do nauki i odkryła w sobie zamiłowanie do wilków i książek fantasy. Nie miała pojęcia o magicznych mocach ani jej, ani jej ojca. Co prawda zdażało jej się zrobić coś niezwyczajnego, jak na przykład wprawianie w ruch chuśtawek lub karuzeli bez dotykania ich, ale nigdy nie myślała, że może mieć magiczne moce. Gdy otrzymała list, nie wiedząc o co chodzi poszła do ojca i zażądała wyjaśnień. Na początku myślała, że to głupi żart, albo ojciec wysyła ją na jakiś obóz, jednak po dłuższym tłumaczeniu ucieszyła się z tego, że posiada magiczne moce o których tyle czytała. Przed wyjazdem do szkoły ojciec nauczył jej kilku podstawowych rzeczy. Kupił jej też srebrną sowę płomykówkę którą nazwała Ash. Z walizkami pełnymi przede wszystkim jej ulubionych książek oraz towarzyszącą jej sową, ojciec odwiózł ją na peron i w ten sposób trafiła do tej szkoły.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od przyjaciół

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
O... No i to sie nazywa poprawa podania. Rzecz jasna Akcept i Ravenclaw!!
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.