Zaakceptowane Podanie na ucznia
antek_m
Czarodziej
Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Jack Aleksander Stars
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jack raczej nie jest skromnym chłopcem, niezwykle lubi gadać i rozmawiać o wszystkim. Jednak mimo to ma bardzo pokojowe nastawienie. Nauka nie jest jego najmocniejszą stroną, wręcz trochę jej nie lubi. Aczkolwiek mimo tego faktu jest bardzo pracowity i dokładny w tym co robi. Będąc jeszcze małym chłopcem miał w sobie nieco odwagi, ale ta z czasem została lekko zatarta przez rówieśników i negatywnego nastawienia niektórych względem chłopca. Sprawiedliwość i równość - to jest wartość bardzo przez niego ceniona, i w prawie każdej sytuacji te właśnie wartości są dla niego najważniejsze. Niewątpliwie zawieranie znajomości nigdy nie sprawiało mu jakiś trudności. Jest bardzo schludny, lubi wszystko mieć w ładzie i porządku. Jack jest również szczery względem wszystkich, nie znosi kłamać, jak i osób które kłamią.

Wygląd postaci: Włosy Jacka są brązowe i zaczesane na lewą stronę. Oczy natomiast ma również brązowe. Cechą wyglądu, która się rzuca w oczy w wyglądzie Jacka niewątpliwie jest jego wysokość. Jak na inne osoby w swoim wieku jest dość wysoki, ale bywają i osoby wyższe od niego. Jest dość szczupły i średnio wysportowany, waży około 46 kilogramów. Lubi nosić zwykłe T-shirty, aczkolwiek polubił również szaty w kolorach swojego domu. Spodnie niebieskie, dżinsowe. Do tego czarno białe trampki.

Historia postaci: Dla Jacka pierwsze 5 lata życia były naprawdę niezwykle szczęśliwe. Miał znajome osoby, z którymi zawsze mógł się bawić, i zawsze mógł na nich polegać. Dużym nieszczęściem dla niego było to, iż musiał się przeprowadzić wraz z rodzicami do Australii. Utracił wszystkie znajomości, i przeprowadził się w obszar zupełnie mu nieznany i obcy. Mimo to nawet i tam odnalazł osoby, które polubił a nawet z niektórymi się zaprzyjaźnił. Na szczęście oparcie znalazł u swojego brata - Luka, kochał go bardzo i dzięki niemu jakoś dał radę się przyzwyczaić do nowego miejsca. Powodem owego wyjazdu było to, iż rodzice Jacka stracili stałą pracę, i szukając ratunku wyjechali do odziedziczonej po dziadku gospody. Oraz właśnie tam pierwszy raz ukazały się jego moce magiczne, a mianowicie: będąc niezwykle spragnionym Jack pił szklankę wody, upał jednak był na tyle duży, że samo picie wody nie schładzało go dostatecznie. Właśnie wtedy, kiedy rozmyślał nad tym jakby się ochłodzić jego szklanka pękła. Było to spowodowane rozsadzeniem przez lód, w który zamieniła się woda w szklance. Spędził w Australii już rok... Był to dla niego wielki smutek, gdy rodzice pozwolili Lukowi na powrót do domu, został on wtedy sam z rodzicami. Natomiast już kompletnie dobiło go to, gdy w święta, w ten miły czas jego rodzice zginęli. Aż do wakacji Jack spędził czas w sierocińcu. Na szczęście potem udało mu się wrócić do Anglii, a następnie rozpocząć naukę w Hogwarcie.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z serwisu Youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
(Oczywiście mam zgodę na założenie multikonta, oraz zgodę gracza Pawi50 na pokrewieństwo postaci, co jestem w stanie potwierdzić na pw, lub skype)
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.
[Obrazek: OGMPvHO.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.