Zasady Egzaminacyjne 2047
1.Egzaminy rozpoczną się 18.01.2016 i potrwają do 22.01.2016 włącznie.
2.Egzaminy mogą odbywać się od godziny 18 do godziny 22
3.Minimalny czas trwania egzaminu wynosi 45 minut
4.W trakcie jednego dnia mogą odbyć się maksymalnie 4 egzaminy dla jednej klasy
5.By uczeń mógł zdać do następnej klasy Musi zdać minimum 3 egzaminy na ocenę minimalną
6.Ocena minimalna z danego przedmiotu ustalana jest przez nauczyciela przedmiotowego, nie może być niższa niż O i wyższa niż PO
7.Egzaminy mogą odbywać się w Wielkiej Sali bądź w sali lekcyjnej danego przedmiotu
8.Egzaminy z latania nie wliczają się do ogólnej puli egzaminów zdanych
9.Wszelakie poprawy egzaminów mogą odbywać się w sobotę, dzień po egzaminach
10.Na drugie terminy zdania egzaminu w przypadku niemożności stawienia się ucznia na egzaminie, uczeń umawia się na nie prywatnie z nauczycielem przedmiotowym, nauczyciel nie ma obowiązku przeprowadzać drugiego terminu egzaminu
11.Czas na podanie wyników egzaminów z Pierwszego terminu to 7 dni od momentu zakończenia się danego egzaminu
12.Na podanie terminu egzaminów nauczyciele mają czas do końca dnia 17.01.2016
13.W czasie trwania tygodnia egzaminów nie odbywają się żadne lekcje ani zajęcia dodatkowe
Terminy
Poniedziałek
Klasa 1:
- Eliksiry Teoria 18:00-19:00 (WS)
- Astronomia 19:10-20:00 (SL)
-
-
Klasa 2:
- Wróżbiarstwo 18:00-18:45 (SL)
- Eliksiry Teoria 19:00-20:00 (WS)
- Astronomia 21:10-22:00 (WS)
-
Klasa 3:
- Starożytne Runy 18:00-20:00 (SL)
- Eliksiry Teoria 20:00-21:00 (WS)
- Astronomia 21:10-22:00 (WS)
-
Wtorek
Klasa 1:
- HM 18:00-19:00 (WS)
- Starożytne Runy 19:00-20:00 (SL)
- OPCM 20:00-20:45 (WS)
- ONMS 21:00-22:00 (WS)
Klasa 2:
- HM 18:00-19:00 (WS)
- OPCM Teoria 19:00-19:45 (SL)
- OPCM Praktyka 19:45-20:45 (SL)
- Starożytne Runy 20:00-21:30 (SL)
Klasa 3:
- HM 18:00-19:00 (WS)
- Językoznawstwo 19:00-20:00 (SL)
- ONMS 21:00-22:00 (WS)
-
Środa
Klasa 1:
- Eliksiry Praktyka 18:00-19:00 (SL)
- Językoznawstwo 21:00-22:00 (WS)
-
-
Klasa 2:
- Smokologia 18:00-18:45 (WS)
- Eliksiry Praktyka 19:00-20:00 (SL)
- Językoznawstwo 21:00-22:00 (WS)
- ONMS 20:00-21:00 (SL)
Klasa 3:
- OPCM Teoria 19:00-20:00 (SL)
- Eliksiry Praktyka 20:00-21:00 (SL)
- OPCM Praktyka 21:00-22:00 (SL)
-
Czwartek
Klasa 1:
- ZiU Teoria 18:50-19:40 (WS)
- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- Wróżbiarstwo 19:55-20:40 (SL)
-
Klasa 2:
- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- ZiU Teoria 19:45-20:35 (WS)
-
-
Klasa 3:
- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- Smokologia 19:00-19:45 (SL)
- Wróżbiarstwo 19:55-20:40 (SL)
- ZiU Teoria 20:40-21:30 (WS)
Piątek
Klasa 1:
- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- ZiU Praktyka 19:00-20:00 (SL)
- Transmutacja 20:00-21:00 (WS)
-
Klasa 2:
- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- Transmutacja 19:00-20:00 (WS)
- ZiU Praktyka 20:00-21:00 (SL)
-
Klasa 3:
- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- Transmutacja 20:00-21:00 (WS)
- ZiU Praktyka 21:00-22:00 (SL)
-
1.Egzaminy rozpoczną się 18.01.2016 i potrwają do 22.01.2016 włącznie.
2.Egzaminy mogą odbywać się od godziny 18 do godziny 22
3.Minimalny czas trwania egzaminu wynosi 45 minut
4.W trakcie jednego dnia mogą odbyć się maksymalnie 4 egzaminy dla jednej klasy
5.By uczeń mógł zdać do następnej klasy Musi zdać minimum 3 egzaminy na ocenę minimalną
6.Ocena minimalna z danego przedmiotu ustalana jest przez nauczyciela przedmiotowego, nie może być niższa niż O i wyższa niż PO
7.Egzaminy mogą odbywać się w Wielkiej Sali bądź w sali lekcyjnej danego przedmiotu
8.Egzaminy z latania nie wliczają się do ogólnej puli egzaminów zdanych
9.Wszelakie poprawy egzaminów mogą odbywać się w sobotę, dzień po egzaminach
10.Na drugie terminy zdania egzaminu w przypadku niemożności stawienia się ucznia na egzaminie, uczeń umawia się na nie prywatnie z nauczycielem przedmiotowym, nauczyciel nie ma obowiązku przeprowadzać drugiego terminu egzaminu
11.Czas na podanie wyników egzaminów z Pierwszego terminu to 7 dni od momentu zakończenia się danego egzaminu
12.Na podanie terminu egzaminów nauczyciele mają czas do końca dnia 17.01.2016
13.W czasie trwania tygodnia egzaminów nie odbywają się żadne lekcje ani zajęcia dodatkowe
Terminy
Poniedziałek
Klasa 1:
- Eliksiry Teoria 18:00-19:00 (WS)
- Astronomia 19:10-20:00 (SL)
-
-
Klasa 2:
- Wróżbiarstwo 18:00-18:45 (SL)
- Eliksiry Teoria 19:00-20:00 (WS)
- Astronomia 21:10-22:00 (WS)
-
Klasa 3:
- Starożytne Runy 18:00-20:00 (SL)
- Eliksiry Teoria 20:00-21:00 (WS)
- Astronomia 21:10-22:00 (WS)
-
Wtorek
Klasa 1:
- HM 18:00-19:00 (WS)
- Starożytne Runy 19:00-20:00 (SL)
- OPCM 20:00-20:45 (WS)
- ONMS 21:00-22:00 (WS)
Klasa 2:
- HM 18:00-19:00 (WS)
- OPCM Teoria 19:00-19:45 (SL)
- OPCM Praktyka 19:45-20:45 (SL)
- Starożytne Runy 20:00-21:30 (SL)
Klasa 3:
- HM 18:00-19:00 (WS)
- Językoznawstwo 19:00-20:00 (SL)
- ONMS 21:00-22:00 (WS)
-
Środa
Klasa 1:
- Eliksiry Praktyka 18:00-19:00 (SL)
- Językoznawstwo 21:00-22:00 (WS)
-
-
Klasa 2:
- Smokologia 18:00-18:45 (WS)
- Eliksiry Praktyka 19:00-20:00 (SL)
- Językoznawstwo 21:00-22:00 (WS)
- ONMS 20:00-21:00 (SL)
Klasa 3:
- OPCM Teoria 19:00-20:00 (SL)
- Eliksiry Praktyka 20:00-21:00 (SL)
- OPCM Praktyka 21:00-22:00 (SL)
-
Czwartek
Klasa 1:
- ZiU Teoria 18:50-19:40 (WS)
- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- Wróżbiarstwo 19:55-20:40 (SL)
-
Klasa 2:
- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- ZiU Teoria 19:45-20:35 (WS)
-
-
Klasa 3:
- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- Smokologia 19:00-19:45 (SL)
- Wróżbiarstwo 19:55-20:40 (SL)
- ZiU Teoria 20:40-21:30 (WS)
Piątek
Klasa 1:
- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- ZiU Praktyka 19:00-20:00 (SL)
- Transmutacja 20:00-21:00 (WS)
-
Klasa 2:
- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- Transmutacja 19:00-20:00 (WS)
- ZiU Praktyka 20:00-21:00 (SL)
-
Klasa 3:
- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- Transmutacja 20:00-21:00 (WS)
- ZiU Praktyka 21:00-22:00 (SL)
-
You have nothing to fear,if you have nothing to hide