Terminy Egzaminów
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
718
Ravenclaw
#1
Zasady Egzaminacyjne 2047
1.Egzaminy rozpoczną się 18.01.2016 i potrwają do 22.01.2016 włącznie.
2.Egzaminy mogą odbywać się od godziny 18 do godziny 22
3.Minimalny czas trwania egzaminu wynosi 45 minut
4.W trakcie jednego dnia mogą odbyć się maksymalnie 4 egzaminy dla jednej klasy
5.By uczeń mógł zdać do następnej klasy Musi zdać minimum 3 egzaminy na ocenę minimalną
6.Ocena minimalna z danego przedmiotu ustalana jest przez nauczyciela przedmiotowego, nie może być niższa niż O i wyższa niż PO
7.Egzaminy mogą odbywać się w Wielkiej Sali bądź w sali lekcyjnej danego przedmiotu
8.Egzaminy z latania nie wliczają się do ogólnej puli egzaminów zdanych
9.Wszelakie poprawy egzaminów mogą odbywać się w sobotę, dzień po egzaminach
10.Na drugie terminy zdania egzaminu w przypadku niemożności stawienia się ucznia na egzaminie, uczeń umawia się na nie prywatnie z nauczycielem przedmiotowym, nauczyciel nie ma obowiązku przeprowadzać drugiego terminu egzaminu
11.Czas na podanie wyników egzaminów z Pierwszego terminu to 7 dni od momentu zakończenia się danego egzaminu
12.Na podanie terminu egzaminów nauczyciele mają czas do końca dnia 17.01.2016
13.W czasie trwania tygodnia egzaminów nie odbywają się żadne lekcje ani zajęcia dodatkowe


Terminy

Poniedziałek

Klasa 1:

- Eliksiry Teoria 18:00-19:00 (WS)
- Astronomia 19:10-20:00 (SL)
-
-

Klasa 2:

- Wróżbiarstwo 18:00-18:45 (SL)
- Eliksiry Teoria 19:00-20:00 (WS)
- Astronomia 21:10-22:00 (WS)
-

Klasa 3:

- Starożytne Runy 18:00-20:00 (SL)
- Eliksiry Teoria 20:00-21:00 (WS)
- Astronomia 21:10-22:00 (WS)
-

Wtorek

Klasa 1:

- HM 18:00-19:00 (WS)
- Starożytne Runy 19:00-20:00 (SL)
- OPCM 20:00-20:45 (WS)
- ONMS 21:00-22:00 (WS)

Klasa 2:

- HM 18:00-19:00 (WS)
- OPCM Teoria 19:00-19:45 (SL)
- OPCM Praktyka 19:45-20:45 (SL)
- Starożytne Runy 20:00-21:30 (SL)

Klasa 3:

- HM 18:00-19:00 (WS)
- Językoznawstwo 19:00-20:00 (SL)
- ONMS 21:00-22:00 (WS)
-

Środa

Klasa 1:

- Eliksiry Praktyka 18:00-19:00 (SL)
- Językoznawstwo 21:00-22:00 (WS)
-
-

Klasa 2:

- Smokologia 18:00-18:45 (WS)
- Eliksiry Praktyka 19:00-20:00 (SL)
- Językoznawstwo 21:00-22:00 (WS)
- ONMS 20:00-21:00 (SL)

Klasa 3:

- OPCM Teoria 19:00-20:00 (SL)
- Eliksiry Praktyka 20:00-21:00 (SL)
- OPCM Praktyka 21:00-22:00 (SL)
-

Czwartek

Klasa 1:

- ZiU Teoria 18:50-19:40 (WS)
- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- Wróżbiarstwo 19:55-20:40 (SL)
-

Klasa 2:

- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- ZiU Teoria 19:45-20:35 (WS)
-
-

Klasa 3:

- Zielarstwo 18:00-18:45 (WS)
- Smokologia 19:00-19:45 (SL)
- Wróżbiarstwo 19:55-20:40 (SL)
- ZiU Teoria 20:40-21:30 (WS)

Piątek

Klasa 1:

- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- ZiU Praktyka 19:00-20:00 (SL)
- Transmutacja 20:00-21:00 (WS)
-

Klasa 2:

- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- Transmutacja 19:00-20:00 (WS)
- ZiU Praktyka 20:00-21:00 (SL)
-

Klasa 3:

- Numerologia 18:00-19:00 (WS)
- Transmutacja 20:00-21:00 (WS)
- ZiU Praktyka 21:00-22:00 (SL)
-
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Czwartek - Zaklęcia i Uroki - Część Teoretyczna [WS]:
Każdy egzamin trwa 50 minut!
18:50 - Klasa II
19:45 - Klasa I
20:40 - Klasa III


Piątek - Zaklęcia i Uroki - Praktyka [Poza WS]:
Każdy egzamin trwa godzinę!
19:00 - Klasa II
20:00 - Klasa I
21:00 - Klasa III
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#3
Piątek 18:00
NUMEROLOGIA
Klasa 1,2,3
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
Historia Magii
Wtorek 18:00-19:00
Wszystkie klasy
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
528
Slytherin
#5
Zielarstwo
Wszyscy
18.00-18.45 Czwartek
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#6
Językoznawstwo:
Środa - 21:00 - 22:00
Klasy: 1, 2, 3
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
331
Slytherin
#7
Środa,
Klasa 2: 18:00-18:45
Czawartek,
Klasa 3: 19:00-19:45
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
309
Ravenclaw
#8
Starożytne Runy (po zmianach - Eryk)

Klasa Pierwsza:
Wtorek, godzina 19:00 (czas pracy będzie wynosił 30 minut + 30 minut praktyki) [SL]

Klasa Druga:
Wtorek, godzina 20:00 (czas pracy będzie wynosił 60 minut + 30 minut praktyki) [SL]

Klasa Trzecia:
Poniedziałek, godzina 18:00 (czas pracy będzie wynosił 60 minut + 60 minut praktyki) [SL]


Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#9
Klasa Pierwsza:
Wtorek, godzina 20:00 (czas pracy będzie wynosił 40 minut) [WS]

Klasa Druga:
Wtorek, godzina 19:00 (czas pracy będzie wynosił 40 minut) [SALA OPCM]
Praktyczny:
Wtorek, godzina 19:40 [SL] Czas zależny od ilości uczniów od 30 do 60 min

Klasa Trzecia:
Środa, godzina 19:00 (czas pracy będzie wynosił 60 minut) [SALA OPCM]
Praktyczny Środa: 20:00 [SL] Czas zależny od ilości uczniów od 30 do 60 min
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#10
Astronomia
Poniedziałek
1 klasa - 19:10 - 20:00 (50 min)

2 i 3 klasa - 21:10- 22:00 (50 min)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.