Zaakceptowane Podanie Na Ucznia Hogwartu
FreXsuHD
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Venon Freak
Miejsce urodzenia:London , Borning Lest
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Venom był porządnym chłopcem zawsze wyszczerzeonym i pomagającym zawsze i wszędzie oraz był w stanie przeprowadzić każdą mugolską babcię przez ulice jak typowy anglik , wysłano go do mugolskiej szkoły i raczej nie miał problemów z zdobyciem znajomych tam zazwyczaj miał oceny celujące oraz był sprytny , miał niezwykły talent do opowiadań nie tylko historii a zarazem suchych żartów. Kocha zwierzęta.
Wygląd postaci: Venom jest brunetem z niebieskimi oczami o małym i krótkim nosie ,natomiast uszy były średniawo wielkie , szyja była krótka prawie niewidoczna , barki były rozbudowane i asymetryczne , Był typem chudzielca skutkiem tego przezywany patykiem... był dość wysoki oraz sprawiało wrażenie że wynikiem dużego wzrostu są jego długaśne nogi , był ubrany w często ubierał się w źelono niebieskie koszule i w ciemno niebieskie jeansy raczej miał podwiniętę rękawki i bezpalcowe ciepłe i zrobione z przyjemnego materiału rękawiczki oraz miał na sobie którkie skarpety oraz Vansy.
Historia postaci: Od dziecka uwielbiał dowiadywać się nowych rzeczy poprzez teoretyczne opisywanie ich był raczej otwarty na świat oraz nigdy nie miał braków w dowiadywaniu się o nowych trędach i mody lecz nigdy raczej nie odstawał od jednej zasady która brzmiała ,,bądź sobą" około 5 a 7 lat miał problemy ze wzrokiem lecz ubiegle został owy problem został usunięty mając już do 9 lat nic się nie zmieniało poczym rodzice zakupili na jego urodziny pierwszą różdżkę był nią zachfycony oraz od razu zabrał się do nauki podstawowych zaklęć kiedy dostał list pospiesznie zaczął się pakować..

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od Miłego Kolegi Navem'a

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
NeverMore
Czarodziej
Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
No. Ładny język. Nie wiedziałem gdzie cie wrzucić, a jako że do puchonów nieco szkoda to masz bilet do Slytherinu. Akcept.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.