Zaakceptowane Podanie na ucznia
COMMON
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016

#1
Imię i nazwisko: Michael Miller

Miejsce urodzenia: Anglia, Londyn

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Michael często działa bardzo odważnie i bez zastanowienia co potem zwykle działa na jego niekorzyść, ma talent do pakowania się w kłopoty. Jest bardzo niecierpliwy i charakteryzuje się wielką pewnością siebie. Po tym co przeżył stał się bardzo dobroduszny.

Wygląd postaci: Michael Jest bardzo wysoki, ma lekką nadwagę i skrzywiony nos. Niebieskie oczy, czarne włosy i wysoką grzywkę. Szeroko rozstawione barki i duże dłonie. Najczęściej ubiera się w podarte jeans'y i czarną koszulkę i koszulę z krótkim rękawem.

Historia postaci: Michael dzieciństwo miał zwyczajne. W wieku dwóch lat urodziła mu się siostra. Pierwsza sytuacja która na niego wpłynęła to było rozstanie jego rodziców. Jego rodzice często się kłócili, a wtedy zamykał się w pokoju z siostrą. W wieku 7 lat jego rodzice się rozwiedli, więc on i jego siostra zamieszkali z matką. W pierwszej i drugiej klasie podstawówki był żle traktowany po drugiej klasie rodzice przenieśli go do prywatnej szkoły. Tam nauczył się od kolegów dobroci i obrony słabszych dzięki temu jak dobrze go przyjęli. Pod koniec piątej klasy nauczycielka niesłusznie oskarżyła go o ściąganie i przez to groziło mu obniżenie oceny. Po odbytej kłótni z nauczycielką na korytarzu zauważył ją i myślał o tymk jak bardzo jest na nią zły. Po chwili z jej wielkiej fryzury zaczęła wyłaniać się mała małpka. Wystraszyła się i wpadła na krzesło gdzie leżała puszka farby więc była bardzo brudna. Wszyscy byli zszokowani tym skąd wzięła się tam ta małpka. Ale Michaela cieszyło tylko to że dostała za swoje. W dniu 7 sierpnia 2045 roku Michael na wycieraczce pod drzwiami zauważył dziwny list po przeczytaniu w pierwszej chwili pomyślał że to żart, który wyciął mu jeden z kolegów, ale po pokazaniu listu matce już wszystkiego się dowiedział i już następnego dnia był w drodze na pokątną, a 31 sierpnia był już na peronie. I tak rozpoczęła się jego przygoda.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z YouTube'a

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.
[Obrazek: 58FGqR8.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.