[Deborczi La Mettrie] [ucz]
Deborczi
Czarodziej
Posty: 16
Tematy: 4
Lis 2015
40
Gryffindor
#1
[font=Georgia]Imię i nazwisko Deborczi La Mettrie
Data urodzenia
15 lipiec 2034
Czystość krwi
50%
Miejsce urodzenia
Liverpool
Aktualne miejsce zamieszkania
Liverpool
Obecnie jest na roku
pierwszym[/font]
[font=Georgia]Dom w Hogwarcie
[/font][Obrazek: 2677614528607181470670.png]

[font=Georgia]Wygląd postaci
[/font]


Deborczi mająca 2 latka:
[Obrazek: 9318014528588321470670.jpeg]


[font=Georgia]Deborczi w wieku 7 lat:
[/font]
[Obrazek: 3868214528588321470670.jpeg]

[font=Georgia]
Aktualny wygląd Deborczi:
[/font]
[Obrazek: 9460514528587421470670.jpeg]Mama Deborczi zawsze naciskała na wygląd córki, dlatego jest ona zadbaną dziewczynką. Bardzo urodziwą jak na swój wiek. Ma subtelną i delikatną twarz, którą lekko pokrywają piegi. Posiada duże głębokie jasno niebieskie oczy z długimi i gęstymi rzęsami. Ma piękne, lśniące, blond włosy aż do pasa, o które konsekwentnie każdego dnia poddaje widocznej pielęgnacji.  Jest szczupła, jednak ma zarys kobiecych kształtów. Swój styl opiera na paryskim szyku. Kocha sukienki, a w szczególności białe. Jednak w Hogu chodzi ubrana w białą koszulę, krawat w barwach Gryffindoru, czarną krótką spódniczkę, podkolanówki również w kolorach Gryfonów, na to wszystko zarzuca szatę.  Uwielbia się stroić, nie tylko w codzienne kreacje, ale także różne stroje tematyczne. Bardzo lubi piękne perfumy, które są wisienką na torcie w jej ubiorze. Jest niskiego wzrostu. Uwielbia naturę, dlatego jej ulubionym dodatkiem są właśnie kwiaty, które wpina sobie we włosy kiedy tylko może.

[font=Georgia]Cechy charakteru

Deborczi z natury jest przemiłą osobą. Jest typem osób które dobro innych stawiają wyżej niż swoje. Każdego obdarza zaufaniem oraz każdemu daje drugą szansę. Jest pomysłowa, szybko przyswaja wiedzę na każdy temat, jest molem książkowym.  Potrafi dopasować się do każdej sytuacji. Dobre maniery wyniosła z wysokopostawionego domu, jej rodzice naciskali na savoir-vivre. Niesie pomoc każdemu kto jej potrzebuje. Mimo niskiego wzrostu, ma bardzo wielkie serce. Mimo tych wszystkich dobrych cech jest bardzo skrytą osobą, o swoich problemach mówi tylko tym najbliższym . Na pierwszy rzut oka jest bardzo nieśmiała, jednak gdy zaaklimatyzuje się  z otoczeniem zaczyna być radosną gadułą. Deborczi jest typem osób, które są ciągle uśmiechnięte, nawet jeśli jest smutna nie okazuje tego.
[/font]

[font=Georgia]Historia

[/font]Przed Hogwartem

Deborczi  w szkole była bardzo lubiana, należała do klubu cheerleaderek, każdy chciał się z nią zaprzyjaźnić. Jednak tak naprawdę nie miała prawdziwych przyjaciół, była okrążona fałszywymi dzieciakami którym zależało tylko  na jej pieniądzach. Wyjątkiem była jej najlepsza przyjaciółka Amanda, która pochodziła z mniej zamożnego domu, jednak to nie liczyło się dla Deborczi. Każde wolne popołudnie spędzała z Amandą lub Lucy chodząc na zakupy lub bawiąc się na placu zabaw, który miała przed domem. Dziewczynka bardzo lubi śpiewać, uczęszczała na lekcje śpiewu, a jej nauczyciele wróżyli jej wielki sukces, jednak porzuciła śpiewanie dla Hogwartu. Równie dużo czasu spędzała w swoim ogrodzie, w którym pielęgnowała kwiaty.
[font=Georgia]
Jak trafiła do Hogwartu?

[font=Comic Sans MS]Deborczi całe dzieciństwo żyła w niewiedzy o Hogwarcie. Swoją moc odkryła na zakupach z Amandą, kiedy oglądała najnowszą kolekcję francuskiego projektanta- samego Christiana Audigiera; przyglądała się skórzanej torebce, była tak podekscytowana, że kiedy dotknęła szyby sama znalazła się w gablotce z torebką. Szybko opowiedziała wydarzenie rodzicom, jednak nie zdziwiło to ich, jej matka była czarownicą, lecz ukrywała to przed córką. List z Hogwartu nie był rozczarowaniem, czekali na niego z niecierpliwością. Kiedy miesiąc po zdarzeniu dostała go, była już gotowa do wyjazdu, dlatego już następnego dnia wybrali się na Pokątną po resztę przedmiotów. Po zakupach od razu udała się na Kings Cross, aby odjechać pociągiem do Hogwartu.


Historia z Hogwartu

Dziewczynce ciężko było się przyzwyczaić do Hoga, dlatego tak często nie bywała na lekcjach. 'Rozkręciła' się dopiero pod koniec roku, gdy poznała bliżej rówieśników. Z powodu nieobecności na lekcjach, jej oceny końcowe nie były zadawalające, o wiele niższe niż na jakie mogła zapracować. Podczas pierwszych dni wakacji dowiedziała się o wyjeździe na stałe do Paryża, to oznaczało koniec z przygodą z Hogwartem.

[/font]
[/font]

Rodzina
Deborczi pochodzi z zamożnej rodziny.  Francuskie nazwisko zawdzięcza swojemu ojcu, który urodził się we Francji, a dokładniej w Nicei. Jej rodzice prowadzą bardzo zapracowany tryb życia, dlatego Deborczi bardzo mało spędzała z nimi czasu za dzieciństwa, w większości czasu towarzyszyła jej opiekunka Lucy oraz syjamska kotka Gracja.
[font=Georgia]
Ciekawoski

[/font]
Deborczi posiada znamię na lewym ramieniu przypominające głowę sowy
Gdy nie ma nikogo w pobliżu śpiewa swoim kwiatom, aby lepiej rosły.
Gdy miała 3 lata porwano jej starszą siostrę Lily, nigdy jej nie odnaleziono.
Ma bardzo piękne pismo.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#2
Heart  Heart  Super! Heart
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Bardzo ładna karta, repka leci  Big Grin  Krótko przedstawiłaś na prawdę sporo treści. Przyjemnie się czyta. Czekam na historię z Hogwartu.
Veenq
Ernie LavenhartDonator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#4
Genialnie ! Repeczka jak się patrzy ShySkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.