Zaakceptowane Podanie na ucznia Hogwartu.
Mugol
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016

#1
Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci) Ole Johansen 

Miejsce urodzenia: Norwegia,Askvoll 

Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem) 100 %

Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Ole to normalny dzieciak.Jak każdy ma czesem swoje humorki.Nie toleruje przemocy i przekleństw.Zazwyczaj jest cichy i tolerancyjny dla swoich rówieśników.Jest cierpliwy, i kreatywny.Strasznie kochający, ale potrafi też być dowcipny.Jest tchórzliwy, boi się każdego i nie lubi się bić uważa to za nie potrzebne.Jest jak na swój wiek inteligenty, i wygadany.Potrafi być wyluzowany.Ma wielką wyobraźnie, czasem aż go ponosi.Lubi też sobie popłakać w samotności.Jest punktualny, zazwyczaj się nie spóźnia.Zna dobre maniery, jest kulturalny,ostrożny i otwarty na świat.Lubi się pośmiać z byle czego.

Wygląd postaci:Ole ma długie brązowe włosy ciągnące się do mniej więcej wysokości barków.Jego brwi są
 wyraziste.Ma nie co odstające uszy.Ole posiada tajemnicze oczy koloru niebieskiego.Jego nos jest płaski.Jego usta są wyraziste, lekko blade.Ole jest średniego wzrostu.Jest osobą chudą, słabo wysportowaną.Ma średnio rozbudowane ramiona.Ma niezbyt długie nogi.Jego dłonie są delikatne.Na prawej nodze, nie daleko uda ma ślad wbitego gwoździa.

UBIORY : 
Ole ubiera się zazwyczaj luźno.Nosi o 2 rozmiary za dużą bluzę z napisem.Pod bluzą ma niebieską koszulę z dwoma guzikami po środku.Na nogach nosi granatowe luźne dżinsy.Na stopach białe skarpety, biało czarne trampki do kostek.

Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.) 

LIDIA - Mama
Solve - Tata 
       Pewnego pochmurnego ranka około godziny 8 : 22 Lidia dostała skurczu, zaczęły się narodziny Ole.Urodzenie przebiegło bez żadnych trudności, mały Ole przyszedł na świat.
         W wieku 5 lat rodzina Johansen' ów przeprowadziła się do małego miasta norweskiego Askvoll.Mały Ole poszedł do normalnej szkoły mugolskiej,chociaż jego rodzina była ,,magiczna" miał czystą krew od pokoleń.Tata Ole pracował w szkole, gdzie uczył plastyki.Jednak mama była sprzątaczką w małym biurze, który zajmował się głównie pomaganiem rodziną ubogim.Johansenom żyło się nie najgorzej, mieli co jeść, co na siebie ubrać.W wieku 9 lat rodzice Ole powiedzieli mu kim jest i jaką rodziną jesteśmy.Mały zakłopotany chłopiec myślał, że to tylko durne bajki rodziców, jednakże mylił się.Ojciec pokazał mu galerie zdjęć z Hogwartu do którego uczęszczała cała rodzina Johansen'ów.Ole czekała wielka przygoda ! Tak ciągle powtarzał mu tata,nauczy się wiele zaklęć i poszerzy swoją widzę na team czarodziejstwa.Ole miał już 10 lat, wiedział, że za rok uda się do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie.Późnym wieczorem gdy jego tata wrócił z pracy obudził swojego syna Ole i poszedł z nim do lasu.Ole się bał jednak tata miał na plecach miotłę,którą położył na ziemi.
- Masz, nauczę cię latać na miotle -Odpowiedział ojciec do Ole.
Jednak po 2 godzinach nauki nic się nie udało zrobić, Ole nie potrafił nawet utrzymać się na miotle.Tata się lekko rozczarował.Po tym incydencie w lesie 10 letni Ole uświadomił sobie, że będzie mu naprawdę ciężko w Hogwarcie.11 miesięcy później Ole obchodził swoje 11 letnie urodziny.Odwiedziła ich rodzina, po zjedzeniu tortu i rozpakowaniu prezentów przez balkon wpadł tajemniczy, zapakowany w kopercie list.Tata podszedł do balkonu chwycił za list, rozpakował go i dał synowi.Ole bez zastanowienia przeczytał list w którym napisane było. ,,  Szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie zaprasza Pana Ole Johanson'a (...) " Ole jak i jego cała rodzina cieszyli się jego szczęściem.
        Następnego dnia kupili potrzebne rzeczy i udali się na peron 9 i 3/4.Ole wsiadł do dużej lokomotywy i pojechał do Hogwartu, po drodze poznał 2 sympatycznych kolegów. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Na youtube: MC SOBIESKI VS HARRY POTTER była tam nazwa Hapel.pl wpisałem w google i wyskoczyło hapel.pl

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
 Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.
[Obrazek: 3dqndfR.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.