Zaakceptowane Podanie na uczennicę Hogwartu
Hermiona2002
Czarodziej
Posty: 10
Tematy: 4
Sie 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Anna Roberts
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Hermiona jest sprawiedliwa i lojalna wobec swoich przyjaciół. Jest koleżeńska i dlatego bardzo łatwo zdobywa kolegów i koleżanki. Uwielbia sprzątać, ponieważ jest schludna i pracowita. Według jej rodziców ona jest doskonałym wzorem przyszłej matki. Cierpliwość to jedna z jej mocnych stron.

Wygląd postaci:

Anna jest szczupłą dziewczyną. Ma niebieskie oczy i uśmiecha się codziennie. Jej szyja jest średnia. Anna  ma spiczasty nos i troszkę piegów.

Jej codzienna fryzura to rozpuszczone, brązowe włosy. Jej figura jest taka jak typowej 11-letniej dziewczynki. Nosi luźne, modne koszulki lub bluzy oraz czarno-szare getry.
Na nogach nosi trampki. Na jej twarzy rzadko gości grymas lub złość.

Historia postaci:
Anna i jej braciszek Peter urodzili się w mugolskim szpitalu obok plaży w Liverpolu. Po tygodniu pobytu w szpitalu, rodzice wrócili z dwójką grzecznych dzieci. W domu wszystko się zmieniło. Pewnego dnia ujawniły się ich moce magiczne.

Kiedy Hermiona była głodna, a wszyscy jeszcze spali tak się zdenerwowała, że butelka nagle pękła. Z kolei Peter, kiedy siostrzyczka zabierała mu zabawki, on się wściekał i przez to wszystkie lekkie rzeczy się trzęsły i w pokoju wiał wiatr. Kiedy minęło kilka lat, w końcu bliźniaki osiągnęli wiek 11 lat. Przyszła wiadomość z Hogwartu, było to zaproszenie od dyrektora. Wymieniono na niej wszystkie potrzebne rzeczy, więc wybrali się na ulicę Pokątną, aby zakupić potrzebne przybory do Hogwartu. Weszli do do Dziurawego Kotła, po czym przeszli do miejsca za budynkiem. Zastukali w cegły, po czym się rozsunęły i znaleźli się na ulicy ze sklepami. Mama razem z tatą przeszli wszystkie sklepy i zakupili przybory, a Hermiona razem ze swoim bratem wybrali się do sklepu u Olivander'a, aby zakupić różdżki.
Przetestowali kilkanaście różdżek i dopiero 14 różdżka była odpowiednia.
Kiedy wyszli ze sklepu, czekali tam na nich już rodzice. Wszyscy wrócili razem do domu, po czym zjedli pyszną kolację. Następnego dnia wstali rano. Po śniadaniu wybrali się z walizkami na dworzec King's Cross. Tam się pożegnali, mama ucałowała ich najmocniej jak się dało i wyruszyli w kilkugodzinną podróż do szkoły magii ...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałam się o serwerze od mojego kolegi z serwera.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.