[Silexan] Podanie na bibliotekarza
Silexan
Gość


 
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Ivan Gingerblade
Wiek: 20
Miejsce urodzenia: Szpital im. świetego Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Dwa tygodnie przed OWUTEM'ami musiałem zrezygnować ze szkoły.
Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Ponieważ wychowywałem się w rodzie czysto krwistym i znam bardzo dobrze literaturę czarodziejów, bo właśnie takie książki były mi czytane już w czasach dzieciństwa. Jestem też osobą otwartą na ludzi, a także łapię bardzo dobry kontakt z osobami młodymi jako że sam nie jestem od nich zbyt dużo starszy. Mam nadzieję że dzięki temu uda mi się zachęcać uczniów do częstego odwiedzania biblioteki. Sam też lubię czytać książki i staram się to robić w wolnych chwilach. Kolejną przyczyną która powoduje że aplikuję na tą posadę jest fakt że poszukuje pracy spokojnej, i przede wszystkim stałej. Ważną motywem dla którego składam to podanie są też wydarzenia które miały miejsce w związku z moim synem. Swoją obecnością w zamku na pewno poprawię jego bezpieczeństwo i uczniów mających z nim kontakt. Pracuję również w ministerstwie jednak jedno z drugim by nie kolidowało z powodu iż pracę którą aktualnie wykonuję mógłbym robić na terenie zamku po godzinach pracy.  
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Sumy:
Astronomia - N
Eliksiry - PO
HM - Z
Językoznastwo - PO
ONMS - Z
OPCM - PO
Transmutacja - PO
ZiU - PO
Zielarstwo - Z

[OOC]
Nick w grze: Silexan
Czy masz jeszcze inne konta?: Ta
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Na poprzedniej postaci pielęgniarką byłem.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Od pewnego czasu znów zacząłem grać na serwerze tak więc widząc wolne posady uznałem że zaaplikuję. Na posadę bibliotekarza posiadam wystarczająco dużo czasu. Prócz tego już kiedyś miałem postać pielęgniarza w Hogwarcie i wychodziło mi to całkiem nieźle – byłem aktywny, robiłem to co miałem robić i nie było totalnego olewania funkcji dla wypłaty. Jeszcze jedną przyczyną dla której składam podanie jest znikoma aktywność dorosłych, tak więc aby móc pograć jakoś sensownie lepiej znajdować się w zamku.
Nazwa Skype: kamil.nowakowski23
mumia1230
DyrektorDonator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
881
#2
Ze względu na braki w głównej kadrze i małe zainteresowanie owymi posadami rezygnujemy na czas nieokreślony z rekrutacji na posady takie jak: woźny, bibliotekarz, czy pielęgniarka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.