Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Ressin
Azkaban
Posty: 4
Tematy: 2
Paż 2015

#1
Imię i nazwisko: Los Pedros

Data oraz miejsce urodzenia: 
 Luton, Szpital na Meksykańskiej dzielnicy, 17.02.2033.   
Status krwi: 0% (Najbliższą rodzina to mugole, jednakże, wychodzi na to, ze przejawia jakąś magiczną moc)

Najbliższa Rodzina: Abelardo Pedros (Ojciec), Esmaralda Pedros (Matka), Juan Martinez (Kuzyn, który wychowywał sie razem z Los'em, są jak bracia.)

Historia Postaci: Los Pedros, urodzony w 2033 roku, był zwyczajnym chłopcem. Urodził się w Luton, w Meksykańskiej dzielnicy, tam także mieszkał. Miał przeciętną mugolską rodzinkę. Ojciec pracował w restauracji Meksykańskiej. Był szefem kuchni, Los zawsze był z niego dumny! Matka była sekretarką w biurze malutkiej korporacji. Ogólnie, nie byli ani biedni, ani bogaci. Wystarczyło im pieniędzy aby jakoś związać koniec z końcem, a nawet od czasu do czasu kupić coś dla siebie i swoich bliskich na jakąś okazje! Kuzyn Losa, którego uważa za swojego brata (Nie wie, że to nie jest jego brat), Juan, był w tym samym wieku. Razem się wychowywali, chodzili do jednego przedszkola, byli nawet w jednej drużynie koszykarskiej. Gdy mały Pedros, miał swoje ósme urodziny, Juan zabrał go na wycieczkę. Byli tam cały dzień, a kiedy wrócili do domu, rodzice byli wściekli! Ojciec był tak czerwony, że buraki na polach wydawały się bez koloru. Po wstępnym krzyku, tatko wziął Losa na kolana, ówcześnie zdejmując swój skórzany pas. Gdy Pas miał juź dotknąć dosyć boleśnie Losa, nagle wyleciał Tatce z ręki z takim impetem, źe zniszczył ścianę frontalną domu. Wszyscy byli tak zszokowani, że dali Losowi spokój aź do 11 roku życia, kiedy to dostał tajemniczy list z Hogwartu.

Wygląd Postaci: Los, zawsze był wysoki i wysportowany. Mimo że miał 8 lat, jego postura wykazywała wiele więcej. Miał duże, wiśniowe usta, a jego oczy były zabarwione na kolor piwny. Jego nos w odróżnieniu od reszty był raczej przeciętny. Cechowały go wyraziste brwi oraz wysunięta broda. Uszy miał odstające, co śmiesznie wyglądało. Włosy miał krótkie, brązowe, wchodzące w Czerń. Gdy zdejmie koszulkę, można ujrzeć na jego plecach wypalony znak rodu Meksykańskiego. Zawsze nosił swoje Sombrero, w kolorze czerwonym.

Los jako dziecko, przebrany za kowboja:

[Obrazek: KxNBWcx.jpg]

Los jako (w przyszłości) dorosły mężczyzna:

[Obrazek: WjC6sUy.jpg]

Charakter postaci: Jest to postać bardzo leniwa, nie jest takźe inteligentna. Sprytem także nie grzeszy, aczkolwiek jedyną jego zaletą jest odwaga. Dzięki niej nie raz wyszedł z opresji, wygrywając psychicznie nad przeciwnikiem. Jest to postać 100% pasywna w emocjach, wyznaje stoicyzm, nigdy się nie śmieje, ani nie płacze z jakiegokolwiek powodu. Co się stanie to się stanie, a on, przyjmie to z pokorą.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od Gracza Gargoman

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Wygląd postaci:
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Gryffindor!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.